Wilkołaki sezon 12 (gra)

WILKOŁAKI SEZON 12



Witam was w z pozoru spokojnej wiosce - Hardiga. W dzień to urocze miasteczko tętni życiem, handlarze wykłucają się na targu, w karczmie słychać śmiech i gwar. Można by pomyśleć, że Hardiga to kolejnej nudna i niczym nie wyróżniającą się wioska, jakich wiele. Jednak, gdy nadchodzi zmrok wszystko diametralnie się zmienia. Mieszkańcy ryglują się w swoich chatach z nadzieją, że dotrwają kolejnego świtu. W nocy bowiem w osadzie dochodzi do makabrycznych mordów, podobno za całym tym zamieszaniem kryją się futrzaste bestie - wilkołaki, które w dzień przybierają zwyczajną ludzką powłokę. Każdej nocy w Hardiga towarzyszy symfonia przeraźliwych wrzasków bezbronnych ofiar oraz wycia wygłodniałych bestii. W związku z zaistniałą sytuacją mieszkańcy postanowili, że będą palić na stosie gagatków, których podejrzewa się o wilkołacyzm. Kto jest złą futrzastą bestią? Mam nadzieję, że znajdziecie odpowiedź nim będzie za późno...



Lista uczestników:

1. Mariska R.I.P. Wieśniak

2. Ksarou R.I.P. Wieśniak

3. Sildu

4. Nvminer R.I.P. Wieśniak

5. Mapryl R.I.P. Alchemik

6. Ammon R.I.P. Wilkołak

7. Gengin R.I.P. Wieśniak

8. Mauserek R.I.P. Wieśniak

9. Elitar R.I.P. Elementalista

10. negative

11. byczsek R.I.P. Przywódca Watahy

12. Szkrin

13. Konsek

14. Exedro R.I.P. Wieśniak

15. Sito R.I.P. Egzekutor

16. Deimond R.I.P. Jasnowidz

17. Sheitah

18. Niewiara R.I.P. Wilkołak

19. Qintaro

20. PlainLazy R.I.P. Wieśniak

Hardiga kolejna przeklęta wioska.... Tyle się teraz o tym słyszy ale u nas będzie inaczej niż w Hirane. Jesteśmy potęgą świata. To my ludzie rządzimy światem!

Witajcie mieszkańcy wioski, mam nadzieję że tym razem nie popełnimy błędu naszych przodków i będziemy głosować jednomyślnie :)

Głosuje na Sito

Szybko poszło

Dzień pierwszy :

Nie przybyłem tu dla przyjemności, nie jestem tutaj dla towarzystwa, nie szukam przyjaciół. Przygnał mnie tutaj skowyt psa, coś czuję odkryję coś mroczniejszego, niż kiedykolwiek me oczy ujrzały. Ostatnie polowanie się dla mnie nie udało, bestie wiedzą o mnie wszystko. Są sprytne, nie dopuszczają do głosu. Tak straciłem pół wioski, jednak przybywam po udane polowanie na wilkołaki.

Trofeum już na mnie czeka, niczym płynąca rzeka.

Witajcie. Wołajta głośno jakże tam wam noc minęła. Szarpali wam bestie za framuge? Nie słyszeli wy jakiego gadania tych podłych futrzakow? Wczoraj wieczorem pozarly mi mlodego ogara parszywce jedne. Taki młody i inteligentny, a czort wie co skłoniło te bestyje do rozszarpania biednego zwierza.

To pewnie byczek był, ja już wiem kto winę za to ponosi.

A co wy, nawiedzeni przez wszechmogącego, że wszystko wieta?

Gadajze, skąd u Twojej niezbyt skromnej osoby taka pewność swoich umiejętności polowania na bestyje futrzaste?

Witam towarzyszy niedoli.

Doszły mnie słuchy o pewnej rybackiej wiosce, która w panice przed wilkołakami spalała swoich w szybszym tempie niż same wilkołaki.

Witam wszystkich, obserwowałem ostatnie wydarzenia w Hirane, mam nadzieję że tego typu sytuacja nie powtórzy się w tej wiosce. Wybijemy ich co do ostatniego!

Gadajze, skąd u Twojej niezbyt skromnej osoby taka pewność swoich umiejętności polowania na bestyje futrzaste?

Bóg jest neutralny koloru niebieskiego, więc na niebiosa nie liczę. Nie chcę być mięsem armatnim, jak w ostatniej wiosce. Niestety wyczułem potwora, jednak okazał'a się płci przeciwnej.

*Pod jednym z domostw, przysiadł siwowłosy starzec, wyjął z głębokiej kieszeni drewnianą fajkę oraz pakunek z wonnym ziołem. Podwinął rękawy odzienia noszące gdzieniegdzie plamy oraz ślady przypalenia i zaczął powoli i starannie nabijać fajkę ziołem, w międzyczasie przysłuchując się rozmowom*

Ludzie!!! Ale wiecie że głosujemy dopiero od jutra?

Bóg jest neutralny koloru niebieskiego, więc na niebiosa nie liczę. Nie chcę być mięsem armatnim, jak w ostatniej wiosce. Niestety wyczułem potwora, jednak okazał'a się płci przeciwnej.

Akurat płeć taka sama, tylko nick mylący.

Głosuje na Sito

Ja rozumiem, że ludzie dalej żyją poprzednim sezonem ale idąc takim tokiem myślenia to będzie kolejna gra - porażka.

Bóg jest neutralny koloru niebieskiego, więc na niebiosa nie liczę. Nie chcę być mięsem armatnim, jak w ostatniej wiosce. Niestety wyczułem potwora, jednak okazał'a się płci przeciwnej.

Hmm o kim mowa?;>

Gender o tobie, chociaż nie jesteś na mojej liście. Celuje w byczka tak jak poprzednio, czuję że jest wilkiem w owczej skórze.

Proszę o rozważenie dwóch rzeczy tego dnia :

a) Niech szaman rzuci zaklęcie na byczka.

B) Oddajemy głosy na niego, niech jutro zapadnie zaklęcie blask.

Każda z wyżej czynności przyniesie nam korzyść, o której mogłem marzyć w poprzedniej wiosce.

Wilkołak padnie pierwszego dnia, jestem tego pewny na 100%.

Takie rzucanie oskarżeniami na ślepo to jak rzucanie gnojem przez płot do sąsiada. Czasami gnojowica trafi akurat w łokno sąsiada i treba się tłumaczyć. Człeka trzeba pierw wysłuchać, aby można się poznać czymże on jest. Bestyje powybijają nas jak lisy kuraki w kurniku jeśli powtórzy się sytuacja z innej wiochy i panoszyć się po chatach będą.

Jeśli nie chcecie mieć ofiary pierwszego dnia wieśniaka, wysłuchajcie mnie chociaż raz. Wiem co mówię, niech szaman rzuci zaklęcie a się dowie o czym ja mówię. Będzie first blood wilka, ja wam podałem informację, czekam na waszą reakcję. Ja nie oskarżam, ja mam pewność której mi nie zabierzesz.

Intuicja jest dobra ale bez przesady tak byśmy stracili 2 osoby.