Wilkołaki sezon 12 (gra)

Jeżeli jesteś jasnowidzem, to w bardzo oczywisty sposób się zdradziłeś... A szkoda, bo w takim wypadki dość szybko stracisz życie

Albo zwyczajnie nas podpuszcza człek jeden!

Witam wszystkich mieszkańców , mam nadzieję że tym razem uda nam się wybić te przeklęte wilkołaki co do jednego.

Tutejsze wilki podobno słabsze od tych w uprzednio zjedzonej wiosce. Przeto rozwaga powinna być najlepszą bronią przeciwko nim.Większe to miasteczko toteż i mieszkańcy lepiej do obrony przygotowani. Nadzieję trzeba pokładać w elementaliście coby nas uchronił przed atakiem przywódcy watahy. Nie uchlejcie się jak świnie, jako to uczynili nasi poprzednicy a i łacniej wilki rozpoznać będzie.

Jeśli mam się poświęcić, zabierając to co mam zabrać, nie ma sprawy.

Oddaję głos na byczsek.

Mimo tego że podejrzewałem byczseka o bycie bestią, postanowiłem jeszcze przemyśleć tą decyzje.

Witajcie przyjaciele. Długo wędrowałem po tym okrutnym i zlym swiecie aż los przywiódł mnie do tej przeklętej wioski i juz widzę oskarżenia wobec jednego z nas.

Chciałbym zaklęcie błysk na jutro, padłaby tylko włochata bestia. Wolę chwalebną śmierć, niż polowanie na zombie jak to, było w ostatniej wiosce. Jeśli przeżyję noc, zobaczę słońce, będzie to piękny dzień dla mnie. Bez przelewu niepotrzebnej krwi, prawdziwy łowca jest gotowy na śmierć.

Witam wszystkich mieszkańców i na wstępie chciałbym wam przypomnieć iż na głosowanie mamy jeszcze calusieńki jutrzejszy dzień , lepiej nie podejmować pochopnych decyzji , żebyśmy tu nie mieli powtórki z Hirane.

Cofać se możeta swoje oskarżenia albo je zmieniać. Dozwolone to jedno raz.
Przemyślta swoje oskarżenia. Pamietajta, że to możeby podpucha zastawiona przez bestyje jeno jest.

Dziwne oj dziwne. Nie chcę bronić nikogo bo nikogo nie znam ale fakt można wnioskować, że Deimond jest jasnowidzem i wyczaił wilka ale z drugiej strony może też sam jest wilkiem i próbuje w jakiś sposób się chronić.

Tak jak ktoś wspominał. Dajmy sobie czasik, głosowanko możemy sobie przemyślic do juterka. Tak więc może zapijmy nasze gardełka kielichami dobrej gorzałeczki. Zapraszam wszystkich do karczmiarza pod świńskim ogonem. Tam szwagier zapija swoje smuteczki w szklaneczkach wódeczki. Dzisiaj musimy się zapoznać, a gdzie lepiej się zapoznamy jak nie przy kielichu :D

Barman zasuwaj no swoimi racicami raz dwa po kielichy i lej ile na składziku posiadacie! Dla wszystkich!

Ledwo człowiek do gospody wejdzie a już się rozpierdziel dzieje. Weźcie się ogarnijcie, coś zjedzcie i na spokojnie przedyskutujmy, bo wybijemy się szybciej niż w Hirane...

Ależ nie ma przed kim się bronić. Jeśli oskarża bezpodstawnie to będzie podejrzany następnego dnia. Jeśli trafi - wtedy spłonie wilk i miejscowy obrońca będzie miał się na kim skupić. Tak czy siak jutrzejszy dzień może przynieść lekkie rozeznanie obecnych sił.

Dobrze chłop gada . Polać mu , na mój koszt .

W sumie DeimonD mógł oskarżyć byczsek by odwrócić uwagę od siebie. Taka też jest możliwość. Jeszcze pomyśle nad zmianą głosu.

Nie popadajmy tez w zbytnia paranoje bo w ten sposób zaczniemy palic kogo popadnie. Mauserek. Może wyjaśnisz czemu oddajesz juz teraz glos? Bo boje się sytuacji jak raz spalili biednego Koyro z rodu myśliwych z powodu jego avatara.

Nie popadajmy tez w zbytnia paranoje bo w ten sposób zaczniemy palic kogo popadnie. Mauserek. Może wyjaśnisz czemu oddajesz juz teraz glos? Bo boje się sytuacji jak raz spalili biednego Koyro z rodu myśliwych z powodu jego avatara.

Alboś zardzewiał nieco, albo nie przeczytałeś tematu, albo jesteś wilkorem ;). Deimond poświadczył o tym, że Byczsek jest wilkiem, co oznacza 3 sytuacje - Deimond jest jasnowidzem i trafił wilka lub jest wilkiem, i podszywa się pod jasnowidza próbując zabić niewinnego, LUB jest wilkiem i podszywa się pod jasnowidza zdradzając watahę, żeby usunąć z siebie podejrzenia. Odrzucam trollowanie, bo to nie ma sensu. W takim wypadku doszliśmy do sytuacji gdzie Byczsek lub Deimond jest wilkiem na 100% (być może oboje). Dlatego niektórzy głosują już teraz.

Ja tu se grołem w dark soulsy (a to wciąga :D) teraz wracam i 3 post od razu głos na mnie takie o.O wtf :D

Osobiście twierdzę że rzucanie podejrzeń tak od razu to będzie jak w tamtym sezonie.

Ja osobiście poczekam jak to się wszystko rozwinie.

@Elitar wiem doskonale jakie są opcje ale ciężko mi na ten moment jakoś sie do tego odnieść. Bywało wiele razy że sam byłem manipulowany. Jest to pierwszy dzień, a przykładowo napisać ze ma się pewność ze dana osoba jest wilkiem może każdy. Mało razy nasi przodkowie palili jasnowidzów pod wpływem futrzastych bądź innych niezrozumiałych powodów (głosowanie za tłumem). Poczekam aż wypowiedzą sie osoby których to dotyczy.