Wilkołaki sezon 13 (gra)

Akunnaaq była niczym nie wyróżniającą się cichą wioską, pozwalającą swoim mieszkańcom na jednostajne, spokojne życie, gdzie każdy miał uczciwą pracę i przykładał się do budowania sprawnie funkcjonującej wspólnoty. Jednakże wraz z tegoroczną zimą wioskę ogarnęła potworna klęska, w okolicy zalęgło się bezkresne, pradawne zło. Bestie, które zasmakowawszy w przerażonych wieśniakach nie mogły zaspokoić swego pragnienia szerzenia trwogi, nie poprzestawały na pożeraniu ich żywcem, pierwej rozszarpując ich ciała w niebosiężnych męczarniach. Nie odkryto jeszcze jaki jest ich prawdziwy cel, lecz faktem jest to, co najbardziej mrozi krew w żyłach nawet najśmielszych mężów- bestie zgodnie ze swą wolą potrafią przybrać ludzką postać, wtłaczając w życie mieszkańców zamęt i niepewność. Jedynie oczyszczający ogień daje możliwość odróżnienia prawdziwej istoty ludzkiej od ohydnego potwora i zgładzenia wszechogarniającego zła. Obecnie zaledwie garstka pozostałych przy życiu szczęśliwców musi połączyć swe siły i stawić czoło bestiom, nie chcąc podzielić losu wymordowanych kamratów.

Lista Graczy:

1. Ammon R.I.P Jasnowidz
2. Elitar R.I.P Wieśniak
3. Ethelt R.I.P Wieśniak
4. Oynoki R.I.P Wieśniak
5. Konsek R.I.P Wieśniak
6. Blastblue R.I.P Wieśniak
7. Niewiara R.I.P Szaman
8. Mariska Egzekutor
9. Gengin R.I.P Wieśniak
10. Wolfi3x R.I.P Wieśniak
11. Byczsek R.I.P Paladyn
12. DeimonD R.I.P Wieśniak
13. Qintaro R.I.P Przywódca
14. Ksarou R.I.P Wieśniak

Witam wszystkich! Obrońmy naszą wioskę przed bestiami.

Witam was moi towarzysze! Czuję w kościach, że dzisiaj bestyjka zapłonie.

Akunnaaq! Hahaha... Brzmi ciekawie!

Również witam w ten pochmurny dzień. Rozumiem, że palenie wilkołaków zaczynamy już dzisiaj?

Akunnaq - brzmi jak nazwa jakiegoś demona ;). Co do palenia to dobre pytanie, zawsze nie wiadomo i jest z tym problem :)

Witam serdecznie.

Osobiście wolałbym przeczekać ten pierwszy dzień, chodzą słuchy, że w innych wioskach, które miały podobne problemy, źle się kończyły takie ślepe zagrania.

I tak spalimy losowa osobę, chyba że jasnowidz będzie miał cela :D A tak po za tym to witam

Witam.
Zazwyczaj było tak, że 1 dzień był dniem nie trafnym.

Ja się dzisiaj powstrzymuję od głosu.

Rozumiem wasze obawy, jednak weźcie pod uwagę fakt, że wilkołaki nie będą zwlekać - już tej nocy mogą zabić paladyna, który rzekomo osiedlił się gdzieś w naszej wiosce. Z drugiej strony, nie wiadomo też, czy przypadkiem na stosie nie spłonie też nasz szaman czy jasnowidz. Osobiście wolałbym zaryzykować i chociaż podjąć próbę spalenia wilkołaka aniżeli próżnować, ale z głosem póki co się wstrzymam.

BlastBlue jeśli jesteś taki chętny do palenia, to podaj swoje typy.

Witam was drodzy sąsiedzi z wioski.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Witajcie. Może zamiast ślepo strzelać głosami poczekajmy aż się każdy wypowie i da siebie poznać :)

Oynoki: No dobrze, więc zastanawiam się nad tobą lub Qintaro, choć rozważam też zagłosowanie na jedną z osób, które się jeszcze tutaj nie pokazały. Informacje o klasie zostały wysłane już wczoraj, także wilkołaki, jakby nie patrzeć, mogły już opracować plan działania i, zależnie od obranej taktyki, próbować wmieszać się w resztę osób lub pozostać anonimowymi i próbować zdziałać jak najwięcej pod osłoną początkowej niewiedzy. Oczywiście nie sugerujcie się jakimiś osobistymi uprzedzeniami, bo takowych nie mam (jeszcze), ale to tylko moje spostrzeżenia. Również zachęcam do wytykania luk w moim rozumowaniu (poza oczywistym argumentem - "jeszcze nic się nie wydarzyło, nic nie wiemy") albo dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
Nie chciałbym też nikomu wydawać rozkazu ani mówić, co ma robić, ale na miejscu paladyna rzuciłbym dzisiaj osłonę na siebie samego - tym sposobem wykluczamy możliwość utraty paladyna w pierwszym dniu (chyba, że takowego spalimy - co może być kolejnym argumentem za wstrzymaniem się). Mimo wszystko, postaram się dzisiaj oddać głos, a jeżeli to ja będę miał spłonąć - może coś jeszcze napiszę.

Rozumiem wasze obawy, jednak weźcie pod uwagę fakt, że wilkołaki nie będą zwlekać - już tej nocy mogą zabić paladyna.

Trochę wygląda to tak jakbyś z wilkołakami już ustalił kogo zabić i namawiał resztę do palenia w pierwszym dniu, aby zaliczyć dwa zabójstwa już pierwszego dnia.

Możliwe, ale pomyśl: czy będąc wilkołakiem, mając tylko jednego partnera przeciwko dwunastce ludzi, nie zależałoby ci na jak najszybszej próbie eliminacji potencjalnie ważnych graczy? Wilkołaki również nie wiedzą, kto jest kim wśród nas, więc mogą od początku próbować wyeliminować zagrożenia takie jak jasnowidz czy być może nawet paladyn.

Wydaje mi się, że nie ma co zwlekać, głosuję na Mariskę (czy jakkolwiek się to odmienia, z góry przepraszam).

No to to jest normalne, że tego chcą. Dalej coś mi się nie podoba w tobie, ale narazie wstrzymam się od głosu. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. Póki co idę spać. Dobranoc

Ja na razie od głosowania się wsztrzymam. :)

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

qbjtFE5.jpg

(Palenie dopiero we wtorek, 15.12.2015 o godzinie 21:45)

Ok ej

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka