Wilkołaki sezon 13 (gra)

Witam wszystich, wyspani i gotowi na palenie wilczków?

Miejmy nadzieję, że dzisiaj chociaż dojdzie do palenia.

Coś mało osób się udziela.

No na pierwszy strzał nasuwacie się wy jakby nie patrzeć. Załóżmy, ze jesteście wilkami i chcecie wkupić się w łaskę ludu, będąc dość aktywnym?

Dzisiejszego dnia, z chaty szamana dochodziły dziwne odgłosy, ludzie nie wiedzieli co się dzieje.

Okazało się że Szaman rzucił klątwe na BlastBlue podejrzewająć go o to że jest wilkołakiem.

Niestety BlastBlue okazał być się człowiekiem, a dokładniej wieśniakiem,

Umierają BlastBlue i Niewiara

Witam właśnie wróciłem z pola i zrobiłem grochowke dla moich sąsiadów.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Niewiara czemu umarł, od czego?

Dlatego ze był szamanem i rzucił klątwę na człowieka.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

No tak. Czyli zaczynamy się wybijać nawzajem. Oby wilkołakami nie okazali się afk.

No będzie wtedy trochę słabo.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Druhu Niewiaro, będziemy o Tobie i Twojej waleczności układać pieśni :D A tak na serio to kiepsko się zaczyna, dwóch ludzi do odstrzału, trzeba się dobrze zastanowić kogo spalić.

Witam wszystkich, przepraszam, że mnie nie było, kiedy pracowałem w polu mój koń się przestraszył i mnie stratował, dopiero niedawno odzyskałem przytomność, co mnie ominęło?

Człowieka nie ma na chwilę a tu się takie cyrki robią. Szkoda stracić dwóch sojuszników zanim nawet jeden płomyk nie zapłonął. Jeżeli chodzi o wnioski to trudno mi coś sensownego powiedzieć gdyż treści jak na razie niewiele.

No niestety nie wiele ludzi się odzywało ostatnio, a dzisiaj pierwsze palenisko.

No właśnie dzisiaj jest palenisko a my nie mamy jeszcze nikogo wybranego.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Jakoś intuicja kieruje mnie na Qintaro.

Ej! Ludzie! Po co my tu siedzimy i czekamy aż wilki nas zjedzą?! Ucieknijmy do innej wsi! :D

Ja osobiście się jeszcze zastanawiam.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Nieee zawsze uczono aby nie uciekać przed problemami tylko je rozwiązywać ;) Natomiast Ksarou mam nadzieję, że jednak Twoja intuicja się opamięta i pokieruję Cię na jakiś sensowny trop :)

Musimy coś zrobić. Przeróbmy kosy na broń (taką jaką mieli kosynierzy) i róbmy nocne warty, może uda nam się wyrżnąć wilkołaki bez palenia na stosie niewinnych :D