WILKOŁAKI SEZON 13 (Rekrutacja + zasady) :)

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w rozgrywce jest posiadanie wystarczającej ilości czasu, by brać w niej udział, tj. co najmniej tyle czasu codziennie, aby wejść na forum i zagłosować, choć rekomendowane jest oczywiście dokładne zastanowienie się nad swoimi typami i analiza postów innych graczy. Proszę zatem o zgłaszanie się tylko tych z was, którzy rzeczywiście chcą zagrać i dobrze się bawić oraz mają na to wystarczająco dużo czasu. Drugim warunkiem koniecznym do rozpoczęcia rozgrywki jest znajomość poniższych zasad, do których przeczytania zapraszam wszystkich chętnych jeszcze zanim zdecydują się wziąć udział w grze.

Chęć rozgrywki zgłaszamy w tym temacie, w postach poniżej. Pierwotny limit graczy to 20, ale na listę rezerwową wpiszę również kolejne 5 osób, które zajmą miejsca pojedynczych graczy z pierwszej dwudziestki w razie ich rezygnacji, braku czasu lub innych losowych zdarzeń. Samą rozgrywkę rozpoczniemy dzień po tym jak wszystkie miejsca zostaną zajęte.

_______________________________________________________________________________

WILKOŁAKI SEZON TRZYNASTY (ZASADY)

I. Ogólnie:

Gra opiera się na rywalizacji dwóch ras ludzi i wilkołaków. Wieśniacy nie znają tożsamości wilkołaków, jednocześnie odgadnięcie tego kto jest wilkołakiem jest głównym celem gry dla nacji ludzkiej. W takim przypadku oczywiste jest, że głównym zadaniem wilkołaków jest pozostanie niewykrytym. Jednocześnie wilkołaki ustalają między sobą codziennie kogo mordują.
Główną metodą eliminacji i walki z wilkołakami są codzienne głosowania - osoba wybrana większością głosów zostaje uśmiercona podczas egzekucji.

1. W sezonie 13 uczestniczyć będzie 14 graczy. Po zapełnieniu wszystkich miejsc Mistrz Gry
(MG) wyśle do wszystkich graczy PW z informacją o tym jaka klasa postaci została mu przydzielona. Przydział klas oraz ras graczy jest całkowicie losowy.

2. Proporcje co do nacji to: 2 wilkołaki 12 ludzi.

3. Cała interakcja pomiędzy graczami (oskarżenia, głosowania, analizy, podstępy) odbywa się za pomocą tematu gry oraz wiadomości PW wymienianych pomiędzy graczami).

4. Gracze, którzy zostaną uśmierceni, nie psują zabawy innym i nie wypowiadają się już w temacie gry.

5. Po śmierci gracza MG zawsze podaje prawdziwą nację i klasę postaci.

6. Wygrywa nacja, która zostanie przy życiu (wilkołaki lub ludzie).


7. Chronologia tury: uśmiercenie ofiary egzekucji - > mord oraz użycie umiejętności: ochrona paladyna, furia egzekutoram, umiejętność przywódcy watahy. Wszystkie pozostałe skille można rzucić w dowolnym momencie dnia i ich działanie jest natychmiastowe (instacast). W przypadku umiejętności, których działanie nie jest natychmiastowe - wymagane jest, aby postacie przeżyły etap egzekucji, w innym wypadku giną przed użyciem swoioch umiejętności.

II. Głosowanie szczegóły:

1. Głosowania odbywają się codziennie, a każdy gracz oddaje swój głos jawnie w temacie gry.

2. Aby głos był ważny należy go opublikować do godziny 21:45.

3. Każdy gracz ma możliwość 1 zmiany lub 1 wycofania głosu dziennie.

4. W przypadku, gdy kilku graczy zebrało największą liczbę głosów to uśmiercani podczas egzekucji są wszyscy z największą liczbą głosów.

5. Żeby głos był brany uwagę, musi zostać napisany konkretnie: Oddaję głos na XYZ, Spalić XYZ. Samo snucie domysłów i rzucanie oskarżeń nie jest traktowane jako oddany głos.

III. Umiejętności specjalne:

1. Użycie umiejętności specjalnych (uśmiercenie ofiary przez wilkołaki, furia, ochrona paladyna, jak również umiejętność przywódcy watahy) również muszą być zadeklarowane do godziny 21:45 za pomocą PW wysłanego do MG.




IV. Klasy postaci


1. Ludzie: (12 ludzi)

- Jasnowidz: raz na trzy tury/dni może prześwietlić dowolnego gracza poznając jego klasę i nację.


- Paladyn: raz na dzień/turę może dać dowolnej osobie (też sobie) ochronę przed atakiem wilkołaków, jeżeli wilkołaki zaatakują tego dnia ochraniany cel, to ich atak nie przynosi skutku.
Jeżeli Paladyn wykona dwie udane obrony to awansuje na klasę: Rycerz światła - jego umiejętność jest taka sama jak paladyna, jednak rycerz każdego dnia może objąć ochroną DWÓCH graczy.

- Szaman: może rzucić klątwę śmierci, jest to umiejętność, którą szaman może wykorzystać dowolną ilość raz na turę:


A. jeżeli trafi na innego człowieka zarówno szaman jak i ofiara umierają
B. jeżeli trafi na wilkołaka to umiera tylko wilkołak

2. Wilkołaki: (2 wilkołaki)

- Przywódca watahy: posiada umiejętność "Odpoczynek". W dniu w którym ta umiejętność zostaje użyta wilki nie dokonują żadnego mordu, jednak następnego dnia (w którym możliwy jest mord) wilki mordują aż 2 ofiary jednej nocy. Tej umiejętności Przywódca watahy może użyć tylko raz podczas trwania całego sezonu.

- Ezgekutor: posiada umiejętność "Furia". Furia - raz na trzy dni/tury może wykonać atak (razem z watachą wilkołaków), który ignoruje obronę Paladyna. Jeżeli egzekutor próbował zaatakować z użyciem umiejętności furia, jednak potencjalny mord został zablokowany przez czar elementalisty "blask" to egzekutor musi czekać 3 kolejne dni na ponowne użycie umiejętności.

_______________________________________________________________________________

Takie same zasady jak w sezonie 12 po co coś zmieniać jak to dobrze działą :)

W razie problemów, z mojej strony proszę o wyrozumiałość, lecz postaram się prowadzić grę jak najlepiej!

_______________________________________________________________________________


Let's Get Ready To Rumble!!

Lista uczestników:

1. Ammon

2. Elitar

3. Ethelt

4. Oynoki

5. Konsek

6. Blastblue

7. Niewiara

8. Mariska

9. Gengin

10. Wolfi3x

11. Byczsek

12. DeimonD

13. Qintaro

14. Ksarou

Wchodzę w to!

Oczywiście, że zagram

Jestem chętny.

Dopisz. Ostatnio sie nie załapałem.

I'm in!

Dawno mnie tu nie było, lecz teraz mam czas i chętnie znowu się pobawię :)

Dopisz :)

Z chęcią zagram!

ps. Coś często te wilkołaki prawie jak exp x2 w Tibii. Kiedyś raz na rok a teraz non stop tyle, że expa x2 w Tibii nienawidzę a wilkołaki uwielbiam :D

Wiesz ludzie pisali w poprzednim że chcą itp, a co mi tam, wyszedłem z taką inicjatywą a macie :P.

Zagram z wielką chęcią!

Pozwolenie od Yanga jest?

Pisałem do niego na pw, jest pozwolenie

Co tak mało osób? wydaje mi się, że ostatnie dwa sezony zapełniały się w ok. 2 dni :)

Wchodzę dodajcie do listy ^^

Zapisz

mogę zagrać pod warunkiem, że ludzie nie będą afk.

Czuję że tym razem nie będzie afk'ów więc wchodzę w to!

Jak ktoś będzie afkował to jego postać popełni harakiri i tyle. okres 24h, (załóżmy 1 noc 24h do następnego głosowania jeśli dana osoba nic nie napisze do następnego głosowania 21:45 to popełni samobójstwo)