WILKOŁAKI SEZON 13 (Rekrutacja + zasady) :)

Co tak mało osób?

No właśnie brak zainteresowania, chyba niestety będę musiał odwołać te wilkołaki, lub może przesunąć na okres poświąteczny.

A co żeby tak zmniejszyć ilość graczy hm? :D

Zrobić 11 ludzi, 2 wilkołaków i wyrzucić klasę alchemika oraz elementalisty.


ps. Sami znajomi gracze więc gra może być zabawna :D

Dobra tak więc zamykam liste o 21:00 11.12.2015, start w Poniedziałek 14.12.2015 jak pojawi się temat czyli pewnie koło 15:00/16:00.

/i właśnie zmiany będą 2 wilkołaki, perka przywódcy będzie 2 a nie 3 ludzi zabijać.

A co do ludzi wywalie tak jak mariska napisał Alchemika i elementaliste.

Wszystko będzie opisane w poście z grą, + tu też zmienie wszystko po 21:00 kiedy lista będzie zapisana, bo ktoś może się jeszcze znaleźć.

chętny jestem

Ja będę odpisywać wieczorami, niestety nie mam możliwości w dzień. To znaczy po 19 tej mogę być aktywny, jednak wcześniej nie da rady.

Dziękuję wszystkim za grę :P
Na pytanie czemu chciałem spalić 2 osoby odpowiem po grze aby nie psuć zabawy.
Liczę na Sezon 14 mimo małej popularności.
Powodzenia Wieśniaki! :D

Dziękuję wszystkim za grę Na pytanie czemu chciałem spalić 2 osoby odpowiem po grze aby nie psuć zabawy. Liczę na Sezon 14 mimo małej popularności. Powodzenia Wieśniaki!

Dzięki :-) Przepraszam, że na Ciebie głosowałem :-(

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Przecież o to w tej grze chodzi :P

Mnie za to od rana zastanawia która moja wypowiedź zmieniła Twoja zdanie :D

Dobra panowie jest problem, kto chętny żeby dziś ture opisać o 21:45? bo ja pewnie padne przed tą godziną.

Choroba mnie dorwała już w sumie od paru dni, ale wczoraj się nasiliła, gorączka etc. i lipa nawet nie kimnąłem się w nocy.

I coś czuje że baterie mi padną po 15/16 znając życie.

Podam tej osobie liste z opisanymi klasami.

Trzeba by było tylko 3 rzeczy zrobić napisać do jasnowidza kogo chce prześwietlić (podam mu nick do kogo ma napisać),

do wilków kogo zabijają jeśli w ogóle zabijają :P (podam nick do kogo mają napisać) i opisać wieczorem ture.

Ktoś chętny? Bo ja naprawdę, chce ale nie dam rady. Znajdzie się dobra dusza?

Ewentualnie jak się nikt nie znajdzie, to najwyżej jutro z rana opiszę ture dzisiejszą.

Zgłaszam się, chętnie pomogę :D

Poszło pm byczsek

Dzięki za grę. Qintaro - prawie mnie nabrałeś, gdyby nie głos na Gengina to bym całkowicie Tobie zaufał, że nie jesteś wilkiem :D

Dobra przespałem 20h :v mogę już robić za MG

Dzięki wielkie Byczsek za pomoc :).

No, Ethelt i Wolf3x, zgadnijcie kto był mistrzem painta. :)

Wyjaśniam sezon 13. To nie do końca tak, że Wolfix jest darwinem. Wolfix i Ethelt dostali po wiadomości co wyglądała mniej więcej tak. "Dobry, ogólnie to śmieszna sprawa wyszła. To dziwnie za brzmi ale Ammon się podszywa za mnie. Ogólnie to jestem jasnowidzem...(wolałem to trzymać w sekrecie) i przekazywałem informacje Ammonowi bo mu ufałem a z kolei on Wolfixowi podszywając się za jasnowidza budząc zaufanie a teraz jako wilk próbuje mnie wyeliminować. Trzeba coś z tym zrobić." Każdy by się zastanowił nad tym co piszę. Jakoś się to potoczyło i dopiąłem swego.

Ethelt potem namawiał Wolfixa, że mam rację więc nie dziwcie się mu.

Szczerze powiedziawszy przy 3 ludziach vs 1 wilk myślałem, że to koniec. Byłem niemal pewny, że to nie wypali.

Mogłem źle trafić(nie byłem do końca pewny, że Ammon jest jasnowidzem) ale koniec końców wilki wygrały.


AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

1353.gif

no, no btw bo tu jak gadałem to ludzie pisali, że jak zostaje 1:1 to remis.

Otóź tłumacze, np. jak jest 2:1 (2 ludzi 1 wilk) to wilk nie może zaatakować w dzień bo to wtedy wiadomo kim jest wilk i można go zlinczować.

ale jak zostaje 1:1 to wilk może zaatakować, bo nie ma kto go zlinczować.

Wypadkiem że jest remis, jest to jak zostaje np. Paladyn vs Egzekutor.

Przynajmniej ja zawsze na takich zasadach grałem, trza by było zagadać o dokładne info Yanga.

Ludzie, nie wierzcie jeśli ktoś wam wyśle screen z wiadomością dotyczącą klasy... To wyglądało jak prawdziwa wiadomość od Sita...

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Nie ma za co Mariska. http://scr.hu/10d6/1xrb6 -> http://scr.hu/10d6/2qlc8


Na przyszłość uważaj, naiwność szkodzi, szczególnie w tej grze. :)
Te pro narzędzie do profesjonalnej obróbki http://scr.hu/10d6/92q38