WILKOŁAKI SEZON 13 (Rekrutacja + zasady) :)

Nie umiem grać jako wieśniak :-) Byłem przekonany, że nikomu nie będzie chciało czegoś takiego robić :-)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Ogólnie zrabaliscie po całości :D Fajny sezon czekam na kolejny

Tia Kasrou, to 1 sek roboty :D bo tło takie samo :v.

Tylko do yanga trza by było zagadać czy to nie jest oszustwo już takie trochę zbyt hard i czy by tego nie wrzucić do regulaminu.

Ogólnie zrabaliscie po całości Fajny sezon czekam na kolejny

Ja też :-). Hańba po wieczne czasy :-) Muszę się zrehabilitować :-)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Ależ oczywiście, że Wolfix jest darwinem, ponieważ istniała jeszcze nasza konwersacja, to jest moja, byczka i wolfixa.

W niej razem podejmowaliśmy decyzje, RAZEM.

Po drugie, gdzieś w 3 dniu postanowiłem się przyznać, że jestem jasnowidzem po to by wilk się na mnie rzucił, bo wiedziałem, że Byczek mnie broni, ale odwiedli mnie od tego pomysłu.

Po trzecie wolfix mógł po prostu się Ciebie zapytać kiedy prześwietliłem Qintaro i porównać godziny.

Po czwarte z jakiej racji miałeś mi ufać? Nie mogłeś mnie prześwietlić, bo umiejki można było użyć tylko 2 razy w ciągu gry.

Poza tym, od kiedy można wysyłać screeny ze swoją klasą postaci nawet, gdy są fałszywe?

Ta gra miała być rodzajem roleplayu, przerabianie screenów to chyba nie jest jego część.

W zasadzie zabija to cały sens gry, równie dobrze mogłem kazać wszystkim nagrać filmik jak się logują na stronkę i pokazuję privy od Sito.

Bo czemu by nie?

Wiesz co, nie ma tego w regulaminie. Sądzę, że nie jest to oszustwo. :) Dodanie tego do regulaminu było by głupie, nie można nikomu ufać i to jest właśnie ciekawe. ;]

Tia Kasrou, to 1 sek roboty bo tło takie samo . Tylko do yanga trza by było zagadać czy to nie jest oszustwo już takie trochę zbyt hard i czy by tego nie wrzucić do regulaminu.

Dokładnie! Wydawało mi się, że to już lekka przesada. Dajcie to do regulaminu żebyśmy przegrali nie przez głupotę, a lukę w prawie :-)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Jaką lukę w prawie? Wszystko wskazywało, że jest wilkołakiem, a wy łyknęliście baita jak pelikany.

tak napisałem do yanga, tego nie ma w regulaminie i trza się zastanowić czy to uwzględnić

Ale sezon chyba się podobał? W sumie mało ważne kto wygrał, bo i tak nic za to nie ma :P.

Ależ oczywiście, że Wolfix jest darwinem, ponieważ istniała jeszcze nasza konwersacja, to jest moja, byczka i wolfixa. W niej razem podejmowaliśmy decyzje, RAZEM. Po drugie, gdzieś w 3 dniu postanowiłem się przyznać, że jestem jasnowidzem po to by wilk się na mnie rzucił, bo wiedziałem, że Byczek mnie broni, ale odwiedli mnie od tego pomysłu. Po trzecie wolfix mógł po prostu się Ciebie zapytać kiedy prześwietliłem Qintaro i porównać godziny. Po czwarte z jakiej racji miałeś mi ufać? Nie mogłeś mnie prześwietlić, bo umiejki można było użyć tylko 2 razy w ciągu gry. Poza tym, od kiedy można wysyłać screeny ze swoją klasą postaci nawet, gdy są fałszywe? Ta gra miała być rodzajem roleplayu, przerabianie screenów to chyba nie jest jego część. W zasadzie zabija to cały sens gry, równie dobrze mogłem kazać wszystkim nagrać filmik jak się logują na stronkę i pokazuję privy od Sito. Bo czemu by nie?

Pytałem się o to :-) Coś takiego jest zabronione ale jednek odswieżyłem sobie i jest to dozwolone między dwoma graczami jako "rolechcheck"

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Wszystko oprócz screena :-)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Co z tego, że nie ma tego w regulaminie?

Ta gra jest roleplayem.

Privy są ok, bo to rodzaj szeptu.

Ale wysyłanie screenów albo ich przerabianie to chyba wykracza poza roleplay, nie?

To, że masz możliwość to zrobić nie oznacza, że powinno się to robić.

Jak idziesz ulicą to nie dajesz przypadkowej staruszce kopniaka w twarz tylko dlatego, że masz taką możliwość.

I chyba to się znajdzie w regulaminie, lecz to było robione przez inne osoby i nie mam prawa tego przerabiać.

Yang może wprowadzić taką zasade i trzeba na jego wypowiedź w tej sprawie czekać.

Dobry przykład, faktycznie. :kappa: Co Ty myślisz, że pierwszy raz ktoś komuś wysyłał ss'a? Z tego co wiem, to Ethelt chciał tego screena od Mariska w ramach potwierdzenia. :)

Mam małą prośbę na przyszłość, zróbcie coś żebym nie musiał podejmować ważnych decyzji, bojestem w tym słaby:-) Zepsułem cały sezon :-)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Ogólnie to właśnie dodaje smaczku bo mimo, że masz dowód to i tak nie jesteś pewny. Ogólnie pamiętacie sezon w którym zabiliśmy wilka pierwszego dnia a na końcu ugrałem remis paladynem? To wtedy osoba z kabuto na avatarze namawiała mnie do tego, że pokaże mi screena i mi udowodni, że jest człowiekiem. Łyknąłem to mimo, że zrobił to nie dokładnie bo Yang wysyła klasy ludzi na jasnoniebieski a wilków na czerwony a on miał klasę człowieka napisaną czerwonym. Mimo to dobrze wspominam sezon.

Mariska, to też można zmienić bez problemu, te kolory.

Dobry przykład, faktycznie. Co Ty myślisz, że pierwszy raz ktoś komuś wysyłał ss'a? Z tego co wiem, to Ethelt chciał tego screena od Mariska w ramach potwierdzenia.

No cóż, przyznam się do tego ale na uspraiedliwienie dodam, że nie wiedziałem jeszcze, że to nielegalne i traktowałem to jak np. pokazanie zbroi paladyna czy zaprezntowanie mocy :-) Mam nadzieję, że nie dostanę za to bana :-)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Jakiego bana? :D

A ja wcale nie rozumiem po co cokolwiek zmieniać.

A no tak Ethelt chciał tego screena na potwierdzenie i sam się złapał w sidła :D Dla mnie powinno to zostać dozwolone ponieważ i tak ludzie będą to robić po kryjomu a jak załóżmy zaczął by się sezon i ktoś by napisał "Pokażcie ss'y klas" to ludzie by robili sobie z tego jaja i wysyłali nie prawdziwe. Co z tego, że ktoś ma taką możliwość jak nigdy nie wiesz czy to prawda :)

To już bardziej chamskie jest granie we dwójkę z kolegą ale nikt nie ma na to wpływu ;]