Wilkołaki sezon 15 (gra)

Khorinis – miasto położone na wyspie o takiej samej nazwie. Jest jednym z bogatszych miast leżących w Królestie Myrtany.

Miasto posiada port z dostępem do morza, do którego wpływają statki sprowadzane bezpiecznie dzięki pobliskiej latarni morskiej.

Za czasów istnienia magicznej bariery, Khorinis było bardzo bogatym miastem. Z królestwa, za czasów jej świetności, do miasta przybywają kupcy.

Mieszkańcy miasta byli w większości bogaci, swoją fortunę zbijali przeważnie na transporcie rudy z Khorinis do Myrtany, a także z handlu z Myrtańczykami.

Po upadku bariery i wybuchu wojny, miasto zaczęło podupadać. Statki kupieckie nie wpływają już do portu.

Miasto nie posiada już takiej ludności jak za czasów świetności, a na domiar złego zalęgły się wilkołaki.

Tak więc ludzie muszą się zorganizować i wybić tę plugawe zło.

1. Aeth R.I.P Egzekutor
2. Byczsek R.I.P Seryjny Morderca
3. Ammon R.I.P Wieśniak
4. WujekSnake R.I.P Wilkołak
5. Exedro R.I.P Paladyn
6. Civil R.I.P Wieśniak
7. Mariska R.I.P Wieśniak
8. Oynoki R.I.P Alchemik
9. Hasira R.I.P Wieśniak
10. Might Tay R.I.P Jasnowidz
11. Elitar R.I.P Wieśniak
12. Maqes R.I.P Elementalista
13. Ksarou R.I.P Łowca

<p>
	14. Nvminer <strong><span style="color:#3498db;">R.I.P Wieśniak</span></strong><br>
	15. DeimonD <strong><span style="color:#3498db;">R.I.P Wieśniak</span></strong><br>
	16. Wran <strong style="color:#c7c7c7;"><span style="color:#ff0000;">R.I.P Wilkołak</span></strong><br>
	17. Sildu <span style="color:#3498db;"><strong>R.I.P Wieśniak</strong></span>
</p>

<p>
	18. SloppyTurtle <span style="color:#66ffff;"><strong>R.I.P <strong style="color:#66ffff;">Szaman</strong></strong></span><br>
	19. Stratox <span style="color:#3498db;"><strong>R.I.P Wieśniak</strong></span><br>
	20. Redzik <strong style="color:#c7c7c7;"><span style="color:#ff0000;">R.I.P Przywódca Watahy</span></strong>
</p>

Witam wszystkich wieśniaków, mam nadzieję że tym razem weźmiecie przykład z historii i nie będziecie palić kogo popadnie :D

Witam, zapraszam wszystkich do karczmy na zupę z kretoszczura

Kobiety zawsze przynoszą nieszczęście, proponuje spalić Hasire.

Zmęczony jestem, uciekałem dziś przed polnymi bestiami. Zjadłbym w sumie taką zupę z kretoszczura.

Witam, zapraszam wszystkich do karczmy na zupę z kretoszczura

A zupę z chrząszczy macie?

Ja dzisiaj zapraszam do karczmy na godzinę 21:37, będziemy upamiętniać 12 rocznicę śmierci wielkiego kapłana Innosa

Głosuję na Migh.....

A, lol, to jeszcze nie teraz.

Witajcie, wam też jakiś łysol próbował sprzedać to ,,bagiennie ziele" na rynku?

Witem zebranych!

Kobiety zawsze przynoszą nieszczęście, proponuje spalić Hasire.

Idź spać ResidentSleeper

Ja tam bym tego kretoszczura nie jadła, Maqes nie umie gotować bo jest facetem, he, he, he, taki tam żarcik szowinistyczny lul

Wypowiedź Hashir'y niezbyt dobrze świadczy o osobnikach płci przeciwnej do mojej, a kretoszczur zawsze dobry :)

Wypowiedź Hashir'y niezbyt dobrze świadczy o osobnikach płci przeciwnej do mojej, a kretoszczur zawsze dobry 

Czyli której w końcu? NotLikeThis

Witam, kto chcę wybić wilkołaki - ręką w górę! o/

@Ksarou nienawidzę polnych bestii, szczególnie jak inni wieśniacy udają, że nimi są.

Witam wszystkich! Kto jest seryjnym mordercą ręka w górę.

Witajcie, moi drodzy! Nie dajmy się zwieść tym razem siłom nieczystym, przede wszystkim zaufanie! Zapraszam wszystkich do mojej piwnicy, dziś wieczorkiem przy dobrym trunku planowałem pograć w Lochy i Smoki!

Witam bracia i siostry. Wróciłem z długiej podroży. Dostane w karczmie jakieś dobre piwo ?

@Nvminer Racja, moja wypowiedź jest mocno dwuznaczna, przepraszam :( Tak czy inaczej chodziło mi o kobiety.

Czyli tym razem w wiosce są już dwie baby, dobrze... Dobrze. PepeGood

@Nvminer Nie bardzo xD Płcią przeciwną do mojej jest płeć kobiet, z tego prosty wniosek... jestem facetem.