Wilkołaki sezon 15 (gra)

Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy Khorinis. Z rozkazu wielmożnego Lorda Hagena, ogłasza się co następuje

W związku z zaistniałą sytuacją dla własnego bezpieczeństwa, obywatele powinni unikać lasów i bezdroży dookoła miasta co więcej zabrania się kontaktów ze zbuntowanymi wieśniakami.

NotLikeThis

Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy Khorinis. Z rozkazu wielmożnego Lorda Hagena, ogłasza się co następuje

W związku z zaistniałą sytuacją dla własnego bezpieczeństwa, obywatele powinni unikać lasów i bezdroży dookoła miasta co więcej zabrania się kontaktów ze zbuntowanymi wieśniakami.

Czyżbyś był łowcą?

Powtarzam co słyszałem na rynku głównym. Skąd te podejrzenia?

No, zdarza mi się ubić świniaka, ale łowcą bym siebie nie nazwał.

Witajcie, moi drodzy! Nie dajmy się zwieść tym razem siłom nieczystym, przede wszystkim zaufanie! Zapraszam wszystkich do mojej piwnicy, dziś wieczorkiem przy dobrym trunku planowałem pograć w Lochy i Smoki!

Zapraszam wszystkich do mojej piwnicy, dziś wieczorkiem przy dobrym trunku planowałem pograć w Lochy i Smoki!
pograć w Lochy i Smoki!

Lochy i Smoki!

Aeth musi spłonąć. Nieistotne, czy jest wilkołakiem czy nie.

Fitam wszysztkich zgroma ... *czkawk* ... dzonych. No .... To skorośmy sie juże nagadali ... Barman ! *czkawk* Jeszcze jedno kolejeczke!

Witajcie, moi drodzy! Nie dajmy się zwieść tym razem siłom nieczystym, przede wszystkim zaufanie! Zapraszam wszystkich do mojej piwnicy, dziś wieczorkiem przy dobrym trunku planowałem pograć w Lochy i Smoki!

Dobry trunek? A cóż to takiego przyjacielu? Miód, piwko a może masz coś magicznego? ^_^

Magiczny miód piwny.

Dobry trunek? A cóż to takiego przyjacielu? Miód, piwko a może masz coś magicznego? 

Wypracowałem własną recepturę piwka, z dodatkiem małych, niepozornych roślinek z mojego ogródka!

@Ksarou Nie! To nie tak! Żadne podejrzenia, po prostu pomyślałem, że masz informacje z pierwszej ręki od Króla, bo masz jakieś powiązania z lasem, nic więcej :)

Mam nadzieję, że te roślinki to nic mocnego, bo żołądek to ja wrażliwy mam a nie chciałbym po nocach siedzieć w krzaczkach - szczególnie po tym co towarzysz @Ksarou powiedział. :cry:

Barman polej jeszcze jedną kolejkę i lecę spać. Jutro przed nami ciężki wybór. Dobrej nocki życzę wszystkim.

Witajcie! Witajcie! Mieszkańcy Khorinis. Wie ktoś może jak dołączyć do wodnego kręgu? Słyszałem że ten który pozna tajniki wszystkich kręgów, będzie najlepszym.

Słyszałem że do wodnego kręgu biorą tylko najlepszych.

Ja to nie wiem, ja to się boję takich rzeczy i tych takich spraw. Raz mi ktoś powiedział, że od samego interesowania się można zostać przeklętym. Wolę jednak piwo.

@Aeth Zdecydowanie. Wszystko dobre, ale piwo mimo wszystko i tak najlepsze.

Dobra, było miło, przechodzimy do konkretów. A że nikt nie chce, to mogę zacząć.

Głosuję na Aeth.


Dlaczego:

1.

Lochy i Smoki!

2. W sumie nic więcej poza punktem 1 nie potrzeba, ale jak ktoś nie jest przekonany: zaprasza do swojej piwnicy, robić tam furry-f*ck-orgy :

Zapraszam wszystkich do mojej piwnicy

Czołem.

Głos na Sildu.

Tak wyszło z "Custom Random Number Generator", żadna większa logika za tym nie przemawia.

Głosuje na Migh.... Znaczy się na Hasire - kobiety jak zawsze mącą, trzeba się ich pozbyć jak najszybciej.

Swój głos oddaję na Aeth.

Piwnica? Brzmi jak zaproszenie od śmierci.

Ja od razu mówiłem, że baby przynoszą pecha.

Swój głos oddaję na Hasire.