Wilkołaki sezon 15 (gra)

Nic osobistego: Głosuję na Hasirę

Na następny sezon będziesz chyba musiała zrobić inne konto :D

Po namyśle decyduję się wstrzymać głos. Nie chcę nawet przez przypadek zabić człowieka.

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<div class="ipsSpoiler" data-ipsspoiler="">
		<div class="ipsSpoiler_header">
			<span>Spoiler</span>
		</div>

		<div class="ipsSpoiler_contents">
			<blockquote class="ipsQuote" data-ipsquote="">




 

 

 

 
</blockquote>

			<p>
				 
			</p>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>
</div>

*odnośnie klas, pytań etc. pisać na prywatnym, będę w domu po 20, wtedy wszystko ogarnę*

Jasny gwint, @Might Tay, skąd to negatywne nastawienie! Możemy zagrać w coś innego, to tylko propozycja!

Ja również oddaję głos na Hasirę, jak wszyscy to wszyscy, nie ma co..

Ja nie pójdę za owczym pędem wilkołaków na tą bezbronną wiedźmę, utrzymuję mój głos.

Coś czuję, że Hasira jest niewinna... Cóż poczekam jak się rozwinie głosowanie. Może na kogoś zagłosuję aczkolwiek na razie wstrzymuję się od głosu.

Głosuję na Aeth.

Nawet jeśli wilkiem nie jest, to chociaż będzie o jednego pijaka i osoby upośledzonej mniej.

Słyszałem że do wodnego kręgu biorą tylko najlepszych. 

Skąd wiesz? Potrzebuje jakiś konkretnych informacji, nie plotek.

Nie żeby coś, ale serio myślicie, że po raz drugi dostałabym wilkołaka? W grach tego typu liczy się rozeznanie także z poprzednich sezonów ;) No ale czego ja się spodziewam po laikach w tym temacie... PepeFeels

Moja kobieca intuicja jakoś podpowiada mi, że wilczyć może Aeth. Pierwsze palenie tak czy siak w 90% jest po prostu na oślep, więc nie będę nad tym wyborem zbytnio się rozwodzić.

Głosuję na Aeth.

Nie żeby coś, ale serio myślicie, że po raz drugi dostałabym wilkołaka? W grach tego typu liczy się rozeznanie także z poprzednich sezonów  No ale czego ja się spodziewam po laikach w tym temacie... 

Przecież rng wybiera. Ja znowu otrzymałem poletko buraków :(

Nie wybiera a losuje

Głosuje na Maqes

GDZIE JEST MÓJ JEŻ.

Przecież rng wybiera. Ja znowu otrzymałem poletko buraków 

No właśnie, RNG, jest szansa 4 do 16 (licząc z mordercą). To mało. Kiedyś dużo grałam w Rabbit Doubt (czyli coś jak to, ale z królikami i wilkami) i tam w przeciągu 2 lat tylko raz zdarzyło się, że ktoś zgarnął tą samą rolę pod rząd. Więc nie bądźcie głupi, serio FailFish

Głosuje na Maqes

GDZIE JEST MÓJ JEŻ.

Hej, znamy się? :)

nie wiem o czym mówisz, jaki jeż? mięsny?

Słaba obrona, zwalasz na RNG i próbujesz nam wmówić, że przecież nie powinnaś być, bo szansa na to jest mała. Prawdopodobieństwo moja droga działa tak, że nie ma znaczenia ile razy poprzedni raz to się zdarzało, za każdym razem jest dokładnie taka sama szansa, że zostaniesz wilczkiem. Nie ważne ile razy nim byłaś wcześniej, teraz też możesz być. Żadne rozeznanie z poprzednich sezonów nie ma sensu, bo za każdym razem masz taką samą szanse :/

No właśnie, RNG, jest szansa 4 do 16 (licząc z mordercą). To mało. Kiedyś dużo grałam w Rabbit Doubt (czyli coś jak to, ale z królikami i wilkami) i tam w przeciągu 2 lat tylko raz zdarzyło się, że ktoś zgarnął tą samą rolę pod rząd. Więc nie bądźcie głupi, serio 

Hm? Szansa jest ciągle ta sama. Możesz mieć nawet przez 10 sezonów tą samą rolę. Do tego szansa na bycie wilkiem jest 4/20, na mordercę 1/20. Nie wiem, nie znam się.

Oddaję głos na Aeth. Ten pomysł z piwnicą także mi śmierdzi wilczą pułapką, zwłaszcza w tych nie pewnych czasach.

btw może ktoś podliczyć głosy?

Głosuję na Hasire

Kobiety mącą w głowach, w dodatku czuć od niej psem.

Głosuję na Aeth, podejrzany typ

Z tego co widzę jest po 5 dla Aeth i Hasira. Nie dam spalić dwóch graczy w pierwszym dniu, bo nie wiadomo kim są. Jeśli dalej tak będzie to sam zmienię głos.

Nie znacie się na statystyce. Jeżeli jest 4 na 16, to szanse są 50% na 50%, jest albo nie jest 1.0

Ja głosuję na Aetha.