World Of Tanks

Witajcie ludziska spotkałem się z tematami typu jakiego herosa kupić w LOL a nie widziałem nigdzie tematów o Wot a wiec:

Chciałbym się dowiedzieć z punktu widzenia gracza a nie statystyk jak wygląda gra czołgiem KW a czołgiem T1 Heavy ponieważ jestem na IV tierach ruskich i amerykańców i nie wiem w którego pójść najlepiej było by w oby dwa ale niestety nie mam tyle czasu na grę ,chodzi mi o to jak wygląda nimi gra +/- z góry dzięki za pomoc.

Bierz KW. Bije na głowę T1 wiem bo mój brat miał T1 i zbytnio rewelacji nie było.

Oj nie zgodziłbym się. KW wysyłane jest na silniejsze czołgi niż T1. Grając KW nigdy nie osiągnąłem tak wysokich statystyk jak grając T1. Polecam ci T1, bardzo fajnie i przyjemnie się nim gra. Oczywiście musisz ulepszyć działo, ale to normalka.

Też własnie tak myślałem nad T1 moim zdaniem też jest zbyt duży nacisk na KW ponieważ bierze się ich jako tanków wiec wybieram T1 .

Dzięki za pomoc ludziska :)

Ja grałem T1HT i KW, przy czym tym pierwszym rozegrałem 69 bitew, a KW 218. To mówi samo za siebie :D

KW-1 bije na głowę T1. T1 ma może lepszy przedni pancerz, ale reszta odpada. W starciu 1 na 1 jak i w bitwach KW jest lepszy. Czasami się śmieję, że T1 jest jak autobus :D

Rób jak chcesz, ale z doświadczenia doradziłbym Ci KW.

Pozdro

Powiem Ci jedno sam doszedłem do T29 tylko, na T1 miałem około 134 bitew.

Jest to najlepszy czołg Ciężki na tym tierze wg. mnie, grałem KW ok. 40 bitew, Churchil 20. Jak go wymaxujesz i nauczysz się nim grać to 3-4 kille to będzie pestka.

A M6 wymaksowany jest świetny, znacznie prostrzy i troche silniejszy, chociaż to taki jakby starszy brat.

Nie gralem ani tym ani tamtym ;] ale moim zdaniem z tego co widzialem i ogulnieto wolal bym T1 poniewasz ten kw to jedna wielka puszka :D

Walka T1 HT vs KW-1 zależy głównie od graczy. Sam uważam, że idiotycznie dobry pancerz T1-HT, znacznie ułatwia robotę jak długo jak nie próbujesz stać w miejscu, chociaż z drugiej strony amerykaniec ma dość słabą depresję działa przeciwko KW-1 (ciężko trafić w coś łatwo przebijalnego).

T1 jest bardzo dobry, tylko trzeba go wymaksować (zwłaszcza silnik). Pancerz daję duże możliwości walki nawet z 6 tierami, medy mają duże problemy w przebijaniu T1 HT jeśli się nim jedzie do przodu.

Na swój sposób, to czołg kamikadze. patrzysz na cel, jedziesz do niego i strzelasz w locie.

A ja chciałbym się dowiedzieć od was czyli od tych którzy grali tym czołgiem czy warto męczyć się do AMX 50 100 ?

Poczytaj sobie :)

http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=51&t=5419

Mam takie pytanie, dobiłem bardzo dawno temu do kv3 i teraz myślę sobie zagrać. Ale jak wyczytałem to nie da się już farmić bez premki (kv osłabione). Jak myślicie opłaca się jeszcze do tego wracać?

Wiecie co ludziska myślałem że to bd prosta decyzja ale po tym co czytam i z tego co sam również widziałem w grze to nie wiem już sam no... ciężka decyzja w końcu to są heavy ;P no cóż jeśli mógłbym prosić o pozostawienie jeszcze przez kilka godzin tego tematu będe wdzięczny a teraz poszukam sobie dodatkowych jeszcze informacji z góry dziękuje za chęci i dam znać na co sie decyduje niebawem :)

Pozdrawiam :)

@Ikariam666

Czemu masz nie wracać ??? KV-3 to dobry czołg , dobrze działo , dobry pancerz , czego chcieć jeszcze ... Zarabianie to nie największy problem , najważniejsze jest to żeby nie tracić co rundę kasę :) Polecam ci kupić mniejszy Tier do zarobku kasy , ja np. posiadam KV-2 .

@Up

Kolego a jakich ty jeszcze potrzebujesz informacji ?? Może ci coś podpowiem :)

Ta gra nie należy do najłatwiejszych , sam gram już prawie rok i różnie ze mną bywało ...

No tak, ale nawet na premce potrafilem nim wyjść na minus... Nie wiem może powrócę, ale to już dużo czasu by mi zajęło iść do is-7, a czasu brak.

Siema, wlasnie sciagam WoT'ai chcialbym spytac czy ten czołg z tej aukcji jest dobry http://allegro.pl/world-of-tanks-7-dni-premium-2000gold-zaproszenie-i2949210370.html i czy opłaca się to zaproszenie kupić.

Jak najbardziej się opłaca pod warunkiem że jesteś nowym graczem.

Okey ludziska wybrałem T1 zagrałem 2-3 gry mogę powiedzieć o nim ze nawet bez badan jest dość wytrzymały ale to działo noo... ale skoro mówicie żeby wymaxowac to tak zrobię dzięki za pomoc:)

temat uważam za zamknięty :)

P.S Handlarzu bawełny jeżeli chcesz kupic kod promocyjny jest jak najbardziej okey za 5zeta taki stuff to porząsiu ale poszukaj są również darmowe zaproszenia , jak dobrze pogmerasz to znajdziesz tez korzystne :) powodzenia

Czemu zamykać, zmienić nazwe na "jaki czołg kupić w WoT" i można przypiąć, tak jak jest z LoLem ;)

Mam jeszcze jedno pytanie tym razem odnoście rosyjskich czołgów, czy bardziej opłaca się kupić KW-1S czy T150?

tu zdecydowanie kw 1s te działo 122mm robi strach ale trochę pancerz jest do kitu a t 150 ma dobry pancerz a działo jest do kitu nie jest tak mobilny jak kw 1s, Więc wybór należy do ciebie