Wot doby czołg dla początkującego

Witam niedawno pobrałem Wota i jak z tematem szukam czołgu dla początkujących

Szukam czołgu nie szybkiego ale z dobrym działem i przyzwojitym pacerzem

1 Tier to tylko LeichTraktor

ale w jakie czołgi potem pójść

Ruskie. Na początku szału nie ma ale od KV1 już się dość przyjemnie gra. Jest to czołg wolny bo jest to HT czyli Czołg cięzki, ale na nim na prawdę dobrze się zarabia.

a co do Niemieckich ktoś podpowie jaką ścieżką iść ?

U Szwabów nie możesz źle wybrać ;) Gram obecnie ich wszystkimi (niemal) liniami na tierach 6+ i wszystkie są przyjemne. Graj najpierw kilkoma liniami rozwojowymi różnych nacji, a sam po krótkim czasie się przekonasz jaki styl gry najbardziej cię zadowala. W WoT nie ma drogi na skróty, swoje trzeba przebrnąć, żeby mieć swojego ulubionego tanka ;) Jak już na coś się zdecydujesz to chętnie pomogę w wyborze konkretnej maszyny.

Jeśli chcesz III rzesze to na początek w sumie poleciłbym linie z Tigerem P,bo Tiger to bardzo specyficzny czołg.Nie jest stworzony do typowego Peek-a-boo czyli wyjazd zza ściany walnięcie i powrót.Nim musisz grać w dalszej linii i snajpić.A z kolei Tigerem P możesz pozwolić sobie na coś takiego bo ma dobry pancerz.

Ale na początek jak najbardziej polecam Ruskie.Nie musze pisać czemu bo wyżej już napisali.

Ruskie TDeki są dosyć ciekawe polecam z mojej strony i oczywiście linia z KV...

Polecam Ci tą stronke z ciekawymi modami do Wota http://playernotes.pl/2012/01/przeglad-dodatkow-do-gry-world-of-tanks/

dzięki za all jeszcze pomyśle

A tak na marginesie chciał by ktoś popykac 1 ze mną pisać Skype Szera9595 nawet na niewidoku

Osobiście zachęcam do amerykańców, są one w miarę szybkie, mają dobre działka i przyzwoity pancerz. Fakt faktem, T1 i M6 jeszcze szału nie robią pod względem blacharki, jednak T29 chowając kadłub za wzgórzem jesteś niezwyciężony w bardzo wielu sytuacjach (279mm pancerza z przodu wieży, na tierach odpowiadających T29 działa mają w porywach może 240 przebicia). Tylko jego specyfika jest właśnie taka, że potrzebuje on wzgórza, by się schować i brać na klatę czerep pociski, czyli uniemożliwić trafienie w znaaaacznie miękciejszy kadłub.

Osobiście uważam że na start dobra jest ścieżka brytyjska ( sam ją rozwijam ;p ). Dobrym czołgiem do trenowania ( przynajmniej według mnie ) jest Matilda ( dobry pancerz, niezłe działko, chociaż trochę powolny ).

Niemieckie HT są do d*py. Udostępnienie pocisków premium za srebro w grze było ostatnim gwoździem do niemieckiej trumny. Niemcy stracili swój największy atut-pancerz.

Z czołgów ciężkich polecam amerykańskiego T110E5 lub rosyjskiego IS7.

Szukam czołgu Z dobrym działem, mocnym pancerzem ale nie musi być szybki

Mój styl jest taki że wole starcia z bliska aczkolwiek jak znajdę przeciwnika to nie podbijam do niego tylko staram się trafić z daleka

Is7 ma porządny pancerz (ładnie nachylony, często od niego rykoszetują pociski) i dobre działo. Co ważne, nie jest takim klocem jak maus czy e100.

a mam głupie pytanie a w jakiej nacji jest ten Is7 ? bo nie moge znaleść

Rosja

USSR KV-1 nie ma lepszego czołgu dla nowego gracza

Jak lubisz wyzwania polecam hamburgery(usa) jak je dobrze ogarniesz to każdy równorzędny tier zjedziesz bez problemu. Rosyjskie są dobre ale do 8 tieru później d*py nie urywają miekkie i słabe działa. Z TD polecam brytyjskie aktualnie 10 wyciąga po 2250 w przebiciu. Niemiecki ciężkie linia e-100, maus jest aktualnie bezuzyteczny(słabe działo, miekki) . Lekkie jak najbardziej niemieckie Vk2801 swoją haubicą potrafi arte 8 tieru ustrzelić na raz.

Podepnę się pod temat. (:

Któraż nacja dysponuje najciekawszymi działami samobieżnymi?

Usa jak lubisz duże pierdyknięcie i celność ale w tym wypadku trzeba się męczyć z priestem co jest koszmarem.

Niemieckie : precyzja i celność

Rus : Dobra tylko na 2 i 6 tierze

France :dmg totalnie leży 200-400 to jest max w 10 tiery, ale jest najtańsza w utrzymaniu.