Wot

Witam

Ostatnio ściągnąłem Sobie WoT'a i nie wiem jak w to grać :)

Miałby ktoś czas i chęci nauczyć mnie ogarniać tą grę ?

Pozdrawiam Garbiii

W WoTa nie da się kogoś nauczyć grać. Po prostu zagraj pare gierek, zapoznaj się z mechaniką gry, nikt nie oczekuje od Ciebie, że od samego początku będziesz wymiatał. To nic trudnego złapać podstawy, a potem już jest z górki :)

postaram się dzięki za miłe słowo i radę ;)

a co do nacji to na sam początek polecam rosje albo niemcy

pamiętaj jedno od pewnego Tieru liczy się cierpliwość i pozycja szukaj miejsc gdzie możesz się jak najbardziej schować jednocześnie wystając tyle by zaatakować :D no i celuj w "witalne punkty" i miejsca gdzie armor nie jest pochyły im większa pochyłość tym mniejsza szansa na penetracje

co do ptk witalnych prawie kazdy strzal w gąsienice zrywa je wiec przeciwnik nie ucieknie

http://www.google.pl...teY-g9cvyewQx0g

masz po angielskiu wszystko co tzreba wiedziec lacznie za co dostajesz bonus w expie

Kolega wyżej przedstawił ci najważniejsze aspekty efektywnego grania, ja mogę ci dodać jeszcze, żebyś nie zrażał się do gry za szybko. Na początku możesz czuć się bezradnie, a grindowanie nowych modułów/maszyn będzie długie i żmudne, jednak niech cię to nie zniechęci. Polecam ci dojście do minimum 5 tieru (ja swój pierwszy 5 tier wbiłem w bólach po kilku tygodniach okazjonalnego grania, więc alfą i omegą nigdy nie będę ;)), na tym poziomie zaczyna się prawdziwa zabawa z WoT: zarobki jak na darmowy czołg są kapitalne, a spotykać już możesz czołgi 7 tieru co będzie ciekawym preludium do wyższych poziomów ;)

czemu ja 5 wbilem w tydzien moze szybciej i nie katowałem po 2 h dziennie da sie grac potem troche ciezko bedzie

radze robic 3-4 czolgi na raz inne nacje czy drzewko bo sie znudzisz czekaniem na czolg a po za tym wiecej kasy sie zarabia

Teraz 5 tier od 1 wbijam w 3h xD Najdłużej męczyłem się za pierwszym razem (T1 heavy, gdzie musiałem przemęczyć M3 lee :().

Teraz 5 tier od 1 wbijam w 3h xD Najdłużej męczyłem się za pierwszym razem (T1 heavy, gdzie musiałem przemęczyć M3 lee ).

M3 Lee też się męczyłem i myślałem,że to najgorszy pojazd w grze. Może nim był ale teraz dla mnie koronę dzierży Somua SAu-40.

W porównaniu z nim M3 Lee ma większą prędkość maksymalną,szybciej się obraca,ma szybsze działo lepszy pancerz przedni,ba z boku ma więcej niż francuz z przodu.

Tier 5 wbijasz w 3h oczywiście poprzez wykorzystanie free expa.

Normalnie nie dasz rady tak szybko tieru 5 zrobić nawet jeśli masz już odkryte moduły, nie wciskaj ludziom kitu.

Jaki bunt ;) Akurat nie ma co tutaj dementować, od loltracktorka do StuGa doszedłem w 3h z groszami, bez żadnych przerw i wykorzystywania free expa/mnożników za 1-sze zwycięstwo czy premki. Dodam, że graczem jestem raczej średnim, to raczej kwestia zaparcia i "zgrania" z konkretnym drzewkiem (jedno podoba nam sie bardziej, drugie mniej, a innemu graczowi zupełnie odwrotnie - kwestia indywidualna).

3 h jak jedna bitwa trwa ok 5 min i tak trwa więcej a 3h to 180min czyli wychodzi 36 gier czyli powodzenia w wbijaniu v tieru w 3 h

Hhehehehe.

[pytanie]: Da się coś osiągnąć w WOT bez ingerencji $?

hahaha nawet na premce bylo by za***iscie ciezko ja wbijalem V w 3 dni grajac po 2h dziennie

Hhehehehe.[pytanie]: Da się coś osiągnąć w WOT bez ingerencji $?

a czemu nie? czolgi sa za free w nowym patchu gold ammo bedzie mozna kupic ze zwyklej kasy reszta co musisz miec to skill i wiedza gdzie strzelac i jak strzelac

Może niesłusznie oceniłem swoje umiejętności na średnie, skoro widzę, że tak wielu graczy wątpi w moje osiągnięcie ;) Przypominam, że dyskusja traktowała o czymś zupełnie innym niż o moim wbijaniu 5 tieru ;) Wspomniałem o tym przy okazji, ale widzę, że coś takiego offtop dla forumowych weteranów (257 postów) zwyczajnie nie istnieje :)

Teraz już możecie bić we mnie warnami, bo po co taki nowicjusz jak ja miałby się wymądrzać przed elitą tego boardu. Zostawiam pod rozwagę. Wszystkim.

Jedno jest pewne musisz być baaaaardzo cierpliwy i tyle :)

Hhehehehe.[pytanie]: Da się coś osiągnąć w WOT bez ingerencji $?

Ja do znudzenia powtarzam do samo. Da się osiągnać wszystko bez premki,premium tanków i innych ułatwiaczy za golda. Da się tylko wolniej. Wydaje mi się,że gracze za bardzo się stali wymagający i wygodni po róznych mmo gdzie dosyć szybko da sie osiągnać wysoki lvl postaci etc bo to kolega podrzuci itemy,podexpi a to mamy w grze mnożnik jakiś...

Ja grając ciągle normalnie (z wyjątkiem kilku kodów dających krotkie premium i eventów) przez od kwietnia zeszłego roku (taaa co prawda kawałek czasu) mam podając ostatnie gałązki drzewek obecnie:

VK3001(P),E-75 (E-100 odkryte ale nie chce go), Stug, GW Panther

T-34, IS-4,IS-8 (tylko odkryty) Object 704 (268 nie chce wole szkolić załogę na 704)

M4, M6, M18 Hellcat, Sluger (odkryty ale nie kupiony)

AMX 13-90, Somua SAu-40

i pewnie jakbym chciał miałbym więcej wyższych tierów ale raz są one kiepsko wypłacalne a dwa stresujące są walki na VIII,IX,X i znacznie przyjemniej jeździ mi sie tak do VII.

P.S. Milo chciałbym zobaczyć filmik jak wbijasz ten 5ty w 3h... <_< Ja już tych piątek nawbijałem oj sporo i dalej uważam Cię jak zresztą inni użytkownicy za bajkopisarza.

A jedna bitwa jak zauważył Kajzerka trochę trwa tylko raczej nie 5 min a coś między 5 a 10 choć co prawda na niskich tierach to szybciej troche idzie gdy newbiesy pędzą radośnie na śmierć do przodu :D

Niestety nie dysponuję wystarczającymi warunkami sprzętowymi, aby jakikolwiek film nakręcić (cieszę się, że mogę grać). Przedstawiłem tylko jak sprawa z grindowaniem wygląda u mnie, nie widzę powodu, dla którego miałbym ściemniać. Uwierzcie mi, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż zrobienie fejma na forum ;) Sprawa prosta, mi udało się taki wynik wykręcić, wam widać nie, nie jest to nic wartego kłótni :). Ja nie udowodnię niczego wam i vice versa, na tym najlepiej zakończyć tą polemikę ;).

Hhehehehe.[pytanie]: Da się coś osiągnąć w WOT bez ingerencji $?

tam jedynie na co potrzebujesz $ to jezeli chcesz premium albo potrzebujesz kasy albo wymienic exp z czolgow na darmowy exp gdzie mozesz go wykozystac na wszystkich czolgach :)

http://worldoftanks....stick-award-pl/

Cieszmy się bracia czołgiści bo w następny weekend otrzymamy róg obfitości.

3 dni premium za free chętnie przygarnę. IS-8 może sobie odkupię by kiedyś do 7ki dojść. Najbardziej jednak podoba mi się zniżka 15% na premium tanki VIII tieru ostatnio myślałem nad kupnem jakiegoś bo w zimie będzie się więcej grać i kibicowałem by WoT wygrał josticka :)

Podzielam entuzjazm kolegi :D Również zastanawiałem się nad kupnem premium tanka i teraz będzie dobra ku temu okazja ;) A 3 dni premki przydają mi się na wyexpienie Panterki (taki mój nowy projekt po utracie kultowego Pz IV, niech spoczywa :(). Pozdrawiam.