Wrestling

wiem że to nie sport tylko rozrywka i nie wiedziałem gdzie to napisać

jakiego zawodnika lubicie i nie lubicie i jak gala jest twoja ulubiona

ja osobiście lubię hell in a cell a zawodnik John Cena i Sin Cara

Zawodnik Undertaker a rozgrywki (nie wiem czy o to chodzi) money in the bank, chodź nie jestem jakimś wielkim fanem ale często gęsto jak nie ma co robić to oglądnę sobie.

Hmmm, ulubiony zawodnik jak kiedyś oglądałem: Raven

Oczywiście że RKO Randy Orton !

Gala TLC, zawodnik: CM Punk

Ultimate Warrior i Summer Slam :D

Raczej ulubionego zawodnika nie mam, w pierwszej trójce jest oczywiście Punk, Jericho i Ziggler. Ryback ostatnio całkiem daje rade, mam nadzieje że dostanie jakiś porządny push. A gala to od zawsze RR, te emocje gdy wchodzi 30 zawodnik, i liczy się na jakiś epicki powrót :P

Kiedyś Jeff Hardy xD ale przez frajera cm punka już TNA i Rodzaj walk Hell in a cell

Nie przez frajera CM Punka, bo wywalili go za to, że ćpał na potęgę :)

@Dobro money in the bank kojarzy mi sie z gry jeszcze na ps2 kilka lat temu co trzeba bylo wejsc na drabine i wziac walizke z kasa uwazajac na chyba jeszcze 5 lub wiecej zawodnikow jak to to to popieram niezly fun po 1 jedyny tryb z tak duza iloscia osob = duzo walki 2 fun z tym urozmaiceniem z walizka 3 trudnosc zadania

Ulubiony zawodnik, którego już nie ma :( EDGE, a gala Wrestlemania. :)

Ulubieni zawodnicy: John Cena, Jeff Hardy, Randy Orton, Undertaker, Triple H, Brock Lesnar, Sheamus, Rey Mysterio, Sin Cara, Batista, Hulk Hoogan, Rob Van Dame, AJ Styles, D-von, James Storm, Samoa Joe, A ustin Aries i wielu innych.

Ulubione gale:

-WWE : Royal Rumble, Wrestlemania, TLC, Elimination Chamber hmm ... w sumie wszystkie.

-TNA :BFG Series.

Jak ktoś chce pooglądać TNA to leci w każdy wtorek o godzinie 16:20 lub 21:15 na Orange Sport, jak dla mie TNA ciekawsze pod względem poziomu walk natomiast WWE pod względem kwestii mówionych.

Ulubiona gala to Hell in a Cell

A zawodnicy to: Stone Cold Steve Austin,Sin Cara,Ultimate Warrior, Triple H,Rey Mysterio no i oczywiście najlepszy z najlepszych THE UNDERTAKER!

Wole MMA :P Ale kiedyś tam oglądałem i John Cena

Kofi Kingston i jego Trouble in Paradise lub S.O.S :D . Rozgrywka ? hmmm ... SummerSlam

Undetaker :) , Kein, Santino Marell i jego kobra :D Gala albo wydarzenie co roczne : WrestleMania.

Sorry za offtop, ale gdzie ogladacie?

Extreme Sport Channel : sobota 20.00 RAW i 21.00 NXT. Niedziela 16.00 albo 20.00 Smackdown, zwykle po tym jest jakaś gala np. summer slam.

ja oglądam na eurosporcie zawsze w poniedziałek no prawie zawsze :/ leci this week potem Vintage Collection :) godzina 21:00 do ok. 22:30 a te większe imprezy pobieram z internetu w ver. eng.

MSB Też uważam że TNA lepsze, pod wieloma względami, a jeden z nich to fakt iż, zawodnicy mogą, na różnorakie sposoby używać pinesek... ^^ A w TNE moi ulubieni zawodnicy to Rob van Dam i Sting, choć rzadko się zdarza żeby teraz walczył...