Wspólna gra - Metin2.PL, Solar

Szukam osób, które pomogą mi zacząć na s26, jestem weteranem metina, skończyłem grać jakies 2-3 lata temu. Naszła mnie wielka ochota zagrać ale tak bez niczego jest ciężko. Nie mam jeszcze żadnej postaci, planuję grać wojem. Mile widziane osoby które już grają oraz te, które pragną rozpocząć grę. Pozdrawiam ;)

Gramy na serwerze s26 SOLAR, w królestwie Shinsoo. W sprawach TeamSpeak'a zgłaszać się przez PW do NighShadow. Brak ograniczeń wiekowych, płciowych, orientacyjnych, rasowych :D Wymagany jedynie jako taki ogar ;)

Jeżeli ktoś zakłada czyste konto - reflink, który pomoże Tobie oraz mi ;)

Wstępna lista graczy:

1.

Nick: florinnes

Klasa: Body

Wiek: 20

2.

Nick: SaintStatham

Klasa: Mental

Wiek: 24

3.

Nick: Caalis

Klasa: Body

Wiek: 20

4.

Nick: QiMan

Klasa: Mental

Wiek: 19

5.

Nick: Detal/Outsider

Klasa: Dwie postacie: Body i BM

Wiek: 17

6.

Nick: 2Noob4You

Klasa: Smok

Wiek: 16

Nie chcę Cię zniechęcać ale była bardzo zgrana ekipa..padła po tygodniu.

Tak to już bywa, lepiej sie pobawić na jakimś privie ;)

Privy mnie jakoś nie jarają, to nie to co global :P

To znajdź priv-a w wersji HARD :)

Tam przynajmniej coś sie dzieje czasem a nie non stop exp exp exp exp exp. czasem event.

Lubię grind, jestem chyba z tej "starszej generacji"...

Gre w Metina zacząłem jak były 3 serwery. Ja grałem na Monastyrze, w tedy to była gra! Po zrobieniu kolejnych 10 serwerów gra się już popsuła lekko mówiąc... W między czasie jeszcze jakoś to tam ciągneło teraz juz nieliczne serwery żyją, CHYBA bo nie gram już ;)

A ja w Metina grałem za czasów servera POLAND01 coś takiego to było ;) , no i zrezygnowałem chyba po tym jak Onyks wyszedł , co do priva to kiedyś tam grałem na Balmora.pl HARD ale nie wiem jak jest teraz tam ;)

Polecam Priv Ravia.eu Grałem wbiłem 65 ninja dagerr i skończyłem . Ponieważ nie chciało mi sie dalej grać teraz gram w LoL'a :o

Zrób ktoś posta do rekrutacji czy coś.

Nie chcę Cię zniechęcać ale była bardzo zgrana ekipa..padła po tygodniu.

Po pierwsze ekipa nie padła...

Po drugie zgłosiło się prawie 30 osób do mnie w grze z tego forum i jakoś po prostu nie przypasiło mi, że te osoby poważne i w miare godne zaufania mogą grać godzine dziennie.

Ludzie się rozeszli, a ja postać zostawiłem razem z całym ekwipunkiem z nadzieją, że jednak kiedyś się ktoś znajdzie z kim można pograć tak jak kiedys.

Ale aktualnie gram w GW2 wiec za nim mi sie znudzi to pewno potrwa kilka dni jeszcze :), a tak czy siak smiac sie mozecie, ale metinowi mało jaka gra dorówna moim zdaniem.

Nie musicie tego komentować, a ja sam głupi nie jestem, a po prostu mam swoje zdanie które jest oparte na długich obserwacjach i godzinach spedzonych w wielu grach

Metin ; d Pamiętne czasy ;d . Teraz żyją 3 serwery bodajże Solar Syriusz Monastyr . Gra jedna z lepszych jakie grałem ( miała to coś) . Wszystkim przeszkadzały dzieci ,a ja z nich się tylko śmiałem ;d . Fajnie było podyskutować neokidem xd. Nie opłaca się wracać na PL same hight lvl . Nie wyobrażam sobie wbijać skili na G a co dopiero na P . ;d

Właśnie to mnie jarało, wbijanie tych skilli, palenie setek itemków u kowala, czekanie godzinami na wartościowy drop. Nawet nie przeszkadzała mi przewaga ISowców. Mam jeszcze jakieś stare, nieposprzedawane postacie na s7 ale tam jest zero aktywności z tego co widziałem, więc nie ma sensu tam grać... Metin może nie ma wielkiego contentu i zaawansowanego gameplay'u, nie ma dziesiątek skilli i rozbudowanych opcji socjalnych, ale miał to coś, co zawsze mnie do niego przyciągało. Najlepiej grało się na samym początku, gry nikt nie wiedział co do czego, gra skrywała tajemnice, które trzeba było samemu odkrywać. Wtedy interakcja z innymi graczami była NIEZBĘDNA, teraz można wysolować cały lvl cap. Mimo tego, chętnie bym pograł na globalu. Nie wiem, może jeśli nie PL to chociaż US? SG?

Serwer us padł, a nasz jest najlepiej prosperującym

Mógłbym zagrać na Solar lub Astral.

Wolałbym na Astral-u ale prawie nikt już tam nie gra.Przed chwilą byłem na Solarze i w M1 CH1 jest sporo ludzi i sklepów,tylko ciężko zaczynać od podstaw widząc te high lvl-e ;(

Jak będzie ekipa,to mogę się skusić;)

Ja jestem jak najbardziej za.

Choć wg mnie powinniśmy poczekać aż otworza nowy server. Ew połączą kilka.

Na Solarze nie ma sensu grać- za dużo botów. Trzeba poszukać serva gdzie sa gracze, sklepy ale jest w miare również gdzie expic

serwer 1 i 2 :)

Server 1 i 2. Mało ludzi z tego co patrzylem teraz. A dwa to to ,zę itemki tam chodza po xxx kk :)

hmm ale tam przynajmiej ktoś gra :) inne serwery pustki ;/

Na 26 Też są ludzie i ceny lepsze niż na 1,2