Wspólne cechy dzisiejszych flagowców

Pomysł takiego humorystycznego czy wykpiwającego tekstu na pewno dobry, ale wykonanie już raczej średnie.

@Loor czepiasz się mnie już chyba trzeci raz arogancji, a prawda jest taka, bo udowodniłem Ci już dwa razy, że jest inaczej. I nawet nie byłeś w stanie się z tego wyplątać.

"genialny test" był sarkazmem. Sam pisałem, że to dno, lecz ty wiesz lepiej.

Naprawdę napisz mi gdzie ja tu zrobiłem z siebie kozaka? Tak na poważnie, a nie dla humoru?

Wiem wiem na niczym się nie znam.

Grałem tylko w kaczki na pegazusie i przegrywałem z siostra.

I kto tu pokazuje swoje cebulactwo, bo pewnie ty znasz się lepiej zwracam honor.

Tylko szkoda, że to co napisałem zgadza się co do wszystkiego.

Jak ja kocham pisanie takich głupot od znawców.

Wszystko dobrze z oczami? :) Bo podalem cala liste w poprzednim poscie, ale za to nie napisalem nigdzie w co ty niby grales ani z kim ani jak, wiec cie troche ponioslo.

Nwm jak ci to napisac dobitniej... Wiec powiem wprost - Forvsol1 nadal nie doczekala sie przeprosin od ciebie

EDIT:// gdzie niby mi to udowodniles? Nie potrafiac nawet dziewczyny przeprosic? Zaiste wielka skrucha

@Loor czepiasz się mnie już chyba trzeci raz arogancji, a prawda jest taka, bo udowodniłem Ci już dwa razy, że jest inaczej. I nawet nie byłeś w stanie się z tego wyplątać."genialny test" był sarkazmem. Sam pisałem, że to dno, lecz ty wiesz lepiej.Naprawdę napisz mi gdzie ja tu zrobiłem z siebie kozaka? Tak na poważnie, a nie dla humoru? Wiem wiem na niczym się nie znam. Grałem tylko w kaczki na pegazusie i przegrywałem z siostra. I kto tu pokazuje swoje cebulactwo, bo pewnie ty znasz się lepiej zwracam honor. Tylko szkoda, że to co napisałem zgadza się co do wszystkiego. Jak ja kocham pisanie takich głupot od znawców.

Wiem wiem na niczym się nie znam.

Grałem tylko w kaczki na pegazusie i przegrywałem z siostra.

I kto tu pokazuje swoje cebulactwo, bo pewnie ty znasz się lepiej zwracam honor.

Tylko szkoda, że to co napisałem zgadza się co do wszystkiego.

Jak ja kocham pisanie takich głupot od znawców.

To było kierowane do niej :)

Nie będę przepraszał kogoś kto pisze ,,To jest przejaskrawiony obraz tzw. Polaczka-Cebulaczka. Takiego, co to na niczym się nie zna, ale za wszelką cenę będzie wmawiał innym, że jest inaczej".

Ona napisała to o mojej pracy i ja gram już kilka lat w gry "flagowe" ,ale nie ja się przecież na tym nie znam.

To jest dla mnie nie zrozumiałe jak ktoś może wypisywać takie kłamstwa?

U mnie szacunek działa w dwie strony :)

Tekst słaby, pozbawiony sensu i humoru ...

Autorze pomyśl nad sobą ... a dziewczynie się przeprosiny należą. Sam wydźwięk tekstu został odebrany przez nią jak tekst "proeloelopolaczkacebulaczkadupanoskillchampionagównowiemalebędęwmawiałżejestinaczej" i tak jest odbierany bo faktycznie informacje w nim zawarte pozwalają twierdzić, że nie znasz się na tym o czym mówisz i w dodatku gadasz bez sensu. Także przeprosiny się jej należą ale ty jej nie przeprosisz bo przecież duma cebulaka ci na to nie pozwoli.

Tak jak ktoś zauważył jesteś arogancki jak sam diabeł i to, że tego nie widzisz to tylko źle świadczy o tobie i wcale nie znaczy, że jest inaczej. Nie potrafisz odebrać krytyki przy tym jesteś okropnym ignorantem i to jest fakt dowody są w twoich postach nie muszę ich przytaczać.

Chciałeś powiększyć swojego e-penisa to ci nie wyszło ...

Z jednym się z tobą zgodzę szacunek działa w dwie strony i ty na niego nie zasługujesz.

Tyle w temacie.

Forsol1 przepraszam Cię za tego dupka. Miałaś 100% prawo poczuć się urażona.

Tekst słaby, pozbawiony sensu i humoru ... Autorze pomyśl nad sobą ... a dziewczynie się przeprosiny należą. Sam wydźwięk tekstu został odebrany przez nią jak tekst "proeloelopolaczkacebulaczkadupanoskillchampionagównowiemalebędęwmawiałżejestinaczej" i tak jest odbierany bo faktycznie informacje w nim zawarte pozwalają twierdzić, że nie znasz się na tym o czym mówisz i w dodatku gadasz bez sensu. Także przeprosiny się jej należą ale ty jej nie przeprosisz bo przecież duma cebulaka ci na to nie pozwoli. Tak jak ktoś zauważył jesteś arogancki jak sam diabeł i to, że tego nie widzisz to tylko źle świadczy o tobie i wcale nie znaczy, że jest inaczej. Nie potrafisz odebrać krytyki przy tym jesteś okropnym ignorantem i to jest fakt dowody są w twoich postach nie muszę ich przytaczać. Chciałeś powiększyć swojego e-penisa to ci nie wyszło ... Z jednym się z tobą zgodzę szacunek działa w dwie strony i ty na niego nie zasługujesz. Tyle w temacie. Forsol1 przepraszam Cię za tego dupka. Miałaś 100% prawo poczuć się urażona.

Akurat będę słuchał czyjegoś multi-konta. Nawet tego nie czytam, ale pewnie będzie coś o przecinkach.

Radość jest ogromna, że ktoś prze ze mnie zrobił drugie konto.

Nie spodziewałem się tego odezwy, ale to przeczytałem ,,informacje w nim zawarte pozwalają twierdzić, że nie znasz się na tym o czym mówisz i w dodatku gadasz bez sensu'' podaj przykład.

Napawa mnie to dumą niezmiernie. Tylko nie chce mi się czytać, bo dla mnie ktoś taki jest niedowartościowany i musi zakładać konto.

Pewnie i tak nie odpowiesz bo hasła zapomniałeś.

Tylko wiesz adres IP zawsze można sprawdzić.......

Wtedy się pośmieje kto nie ma "odwagi" by to napisać z głównego konta

@ZbieramTazosy,

w jakim celu wrzuciłeś to na forum? Oczekiwałeś oklasków, chciałeś podnieść sobie samoocenę?

Pomysł był ciekawy, natomiast wykonanie... Beznadziejne. Nie umiesz pisać, nie znasz zasad interpunkcji, ortograficznych, a bez tego nie powinieneś nawet myśleć o pisaniu!

Wiesz, po co jest szkoła? Szkoła jest fundamentem. Fundamentem Twojej edukacji, którą później rozwijasz w określonym kierunku.

Tak samo jest ze wszystkim, najpierw poznajesz zasady, które są podstawą, a dopiero później przechodzisz do kolejnych etapów.

I więcej dystansu do siebie, chłopie. Publikując swoje twory, musisz liczyć się z krytyką.

Dzięki wiem o tym.

Co z tego, że wiesz, skoro spływa to po Tobie jak po kaczce? W ogóle nie bierzesz sobie tych rad do serca, nie rozumiesz, że to dla Twojego rozwoju.

@ZbieramTazosy,w jakim celu wrzuciłeś to na forum? Oczekiwałeś oklasków, chciałeś podnieść sobie samoocenę? Pomysł był ciekawy, natomiast wykonanie... Beznadziejne. Nie umiesz pisać, nie znasz zasad interpunkcji, ortograficznych, a bez tego nie powinieneś nawet myśleć o pisaniu!Wiesz, po co jest szkoła? Szkoła jest fundamentem. Fundamentem Twojej edukacji, którą później rozwijasz w określonym kierunku. Tak samo jest ze wszystkim, najpierw poznajesz zasady, które są podstawą, a dopiero później przechodzisz do kolejnych etapów.I więcej dystansu do siebie, chłopie. Publikując swoje twory, musisz liczyć się z krytyką. Co z tego, że wiesz, skoro spływa to po Tobie jak po kaczce? W ogóle nie bierzesz sobie tych rad do serca, nie rozumiesz, że to dla Twojego rozwoju.

Może z nudów, albo z ochoty.

I co do interpunkcji się zgodzę, ale do ortografii? Nie wiedzę tutaj jakiś większych błędów jeśli o nią chodzi.

I jakbyś nie umiał czytać ze zrozumieniem. Pisał już, że o tym wiem i proszę już się nie czepiać tych przecinków?

Jak mnie to śmieszy, gdy ktoś zwraca mi uwagę, a sam nie umie czytać ze zrozumieniem.

Aż ci to przytoczę "Wiesz, po co jest szkoła? Szkoła jest fundamentem. Fundamentem Twojej edukacji, którą później rozwijasz w określonym kierunku. ".

Już mnie to męczy......

I oczywiści pisałem, że wiem, iż ta praca to DNO

Oczywiście rozumiem to i następna moja praca będzie lepsza.

Naucz się czytać ze zrozumieniem :* .

PROSZĘ NIE CZEPIAĆ SIĘ JUŻ INTERPUNKCJI (przed tobą było kilka innych osó B).

Jestem otwarty na krytykę i się z tym zgadzam.

Lecz wole gdy ktoś bierze pod uwagę wszystkie aspekty tekstu.

Głównie chodzi mi o zawartość.

Aż ci to przytoczę "Wiesz, po co jest szkoła? Szkoła jest fundamentem. Fundamentem Twojej edukacji, którą później rozwijasz w określonym kierunku. ". Już mnie to męczy......

Przytoczyłeś i...? Nic? "Już mnie to męczy"?

Whatever.

I oczywiści pisałem, że wiem, iż ta praca to DNO

W takim razie w jakim celu ją tu wrzuciłeś?

Może z nudów, albo z ochoty.

To masz czego chciałeś : )

I co do interpunkcji się zgodzę, ale do ortografii? Nie wiedzę tutaj jakiś większych błędów jeśli o nią chodzi.

Przeczytaj jeszcze raz swoje wypowiedzi, to może je zobaczysz.

Jestem otwarty na krytykę i się z tym zgadzam.

To, czy się z nią zgadzasz, czy nie, to Twoja wewnętrzna sprawa. Natomiast otwarty na nią nie jesteś, co widać przez Twoje ostre odpowiedzi.

A to o "przyszłych dziewczynach" mnie dobiło, na szczęście jestem hetero. Chyba. ; )

I jakbyś nie umiał czytać ze zrozumieniem. Pisał już, że o tym wiem i proszę już się nie czepiać tych przecinków?

Umiała. Kto pisał? Mnie pytasz?

Będę się czepiać, bo się nie poprawiasz. :)

Tu nie chodzi o Twój tekst, a o całość, Twoje wszystkie wypowiedzi. Kiedyś podziękujesz takim ludziom jak ja, zrzędliwym, czepialskim, przywalającym się do każdego błędu.

Naucz się czytać ze zrozumieniem :* .

O co chodzi z tym buziaczkiem?

Głównie chodzi mi o zawartość.

Sorry, ale jak opakowanie jest nieciekawe, to nikt nie będzie zaglądał do środka.

Nie spinaj się, nie jestem złośliwa. Serio serio.

Jestem w stanie zrozumieć sens waszej batalii, bo artykuł faktycznie robi wrażenie dziecięcego. Jeśli takie było zamierzenie, autor uzyskał zbyt dobry efekt... myślę, że pisząc taki stylizowany artykuł, trzeba dać ludziom więcej wskazówek co do tego.

Jednak niski poziom odzewu autora może wskazywać na to, że nie było to zamierzone... a stan faktyczny. Nikt nie uwzględnia tego, że artykuł był pisany w 30 minut... to nie ma żadnego znaczenia dla osoby, która to czyta.

Co do samego artykułu, można z niego wynieść kilka informacji, jednak nie są napisane w sposób, który postronnej osobie naświetli sprawę.

@UP Dzięki za jeden z niewielu normalnych komentarzy. Spróbuje się poprawić.

@2xUP Nie mam nawet ochoty czytać komentarzy osoby, która nie umie czytać ze zrozumieniem (wiec możesz go sobie usunąć). I szykanuje innych o niepoprawną interpunkcję.

Nie mam nawet ochoty czytać komentarzy osoby, która nie umie czytać ze zrozumieniem

Widzę, że odpowiadasz tak wszystkim, którzy ośmielili się Ciebie skrytykować.

Zero kultury czy klasy. Gratulacje.

Widzę, że odpowiadasz tak wszystkim, którzy ośmielili się Ciebie skrytykować. Zero kultury czy klasy. Gratulacje.

No co ty. A smoki też tam były?

Wszystkim tak odpisałem?

Jesteś już chyba 5 osobą, która ma takie ego, że lubi coś sobie ubzdurać.

Nie pisz głupot, bo ja nikomu tak nie odpisałem prócz tobie.

Podobno miałeś mi nie odpowiadać. ; )

"Akurat będę słuchał czyjegoś multi-konta. Nawet tego nie czytam, ale pewnie będzie coś o przecinkach." - to akurat nie było do mnie. Więc?

"Nie pisz głupot, bo ja nikomu tak nie odpisałem prócz tobie" - właśnie udowodniłam, że jest inaczej. ; )

I co Ty masz z tym pomarańczowym?

@Avanny - odpusc mu juz ta ortografie i interpunkcje bo to jeszcze da sie przezyc. Ps - co tu daleko szukac - sam mnie tak chcial potraktowac i w sumie ani sie nie zgodzil pozniej ani nie zaprzeczyl, po prostu zignorowal ;)

I okej, rozumiem ze to moze byc celowy zabieg tworcy ale chyba nie trzeba tego stosowac w odpowiedziach, a niestety wiekszosc odpowiedzi moglaby sie znalesc w tekscie ;)

Co racja to racja, tez mnie te kolorki i powiekszenia czcionki (przyklady strone wczesniej) denerwuja ;)

Akurat będę słuchał czyjegoś multi-konta. Nawet tego nie czytam, ale pewnie będzie coś o przecinkach. Radość jest ogromna, że ktoś prze ze mnie zrobił drugie konto. Nie spodziewałem się tego odezwy, ale to przeczytałem ,,informacje w nim zawarte pozwalają twierdzić, że nie znasz się na tym o czym mówisz i w dodatku gadasz bez sensu'' podaj przykład. Napawa mnie to dumą niezmiernie. Tylko nie chce mi się czytać, bo dla mnie ktoś taki jest niedowartościowany i musi zakładać konto. Pewnie i tak nie odpowiesz bo hasła zapomniałeś. Tylko wiesz adres IP zawsze można sprawdzić....... Wtedy się pośmieje kto nie ma "odwagi" by to napisać z głównego konta

To nie jest multi konto .. adres ip proszę bardzo sprawdzić ... i nie powiem kto tu się próbuje dowartościować kiepskim tekstem w dodatku obrażając każdego krytykującego ...

Nie widzisz błędów ortograficznych weź słownik i sprawdzaj. Nie widzisz błędów językowych to wróć do szkoły i naucz się w końcu sensownie pisać. Gubisz wątek, pieprzysz bez sensu i każdemu kto to zauważa próbujesz wmówić, że wszystko jest ok kiedy nie jest ... zarzucasz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, a sam tego nie potrafisz robiąc z siebie błazna chłopcze.

Nie zamierzam dalej dyskutować z tobą bo to nie ma sensu. Wracaj do szkoły, naucz się pisać i przyjmować krytykę dopiero będziemy mieli o czym rozmawiać.

A mi się podobało Vittoria agli Assassini i lubię placki :ph34r:

Temat zamienił się z tekstu i komentowania go w jeden, wielki syf, gdzie autor kłóci się z komentującymi o to, kto ma rację, zupełnie jakby nie mógł przyjąć uzasadnionej krytyki. Tekst sam w sobie dosyć miernej jakości i nie chodzi mi tutaj o czcionkę, błędy gramatyczne, czy nawet te przecinki... Skoro to tekst robiony "na szybko", wymagający masy poprawek, to dlaczego nie można było tych poprawek wprowadzić wcześniej, przed publikacją tekstu? My możemy Ci najwyżej powiedzieć ogólnie, co jest nie tak, ale nikt całego tekstu przerabiać za Ciebie nie będzie.

Czytając odniosłem wrażenie, że w tekst ten włożono tak mało wysiłku, że zaniżyło to same umiejętności autora. Zauważyłem też, że często używasz zdań prostych, gdzie idealnie pasowałyby złożone. Rozumiem, że niekiedy jest to celowe działanie pokazujące jakieś emocje, ale nadużywanie tego wcale nie świadczy o podmiocie mówiącym, bo to przecież wywiad, lecz prowadzi do zaburzenia spójności tekstu. Co do obrazków... Same w sobie nie są złe, ale przez ich wielkość całość wygląda bardziej jak galeria z komentarzami, niż "tekst". Według mnie, w ogóle mogło by ich nie być, bo chociaż uatrakcyjniają tę pracę, to jest to TEKST, a w nich zazwyczaj chodzi o treść pisaną, tak mi się wydaje.

Co do intencji autora, to mniemam iż chciał tutaj wytknąć przywary niektórych graczy, a tekst miał być pastiszem, wywiadem z typowym, polskim "pro-gejmerem", jednak przez formę i niejasne intencje może zostać odebrany jako zwykły tekst, co znacząco zaniży jego wartość. Przede wszystkim, jako przepytywaną osobę powinieneś wybrać kogoś innego, niż samego siebie, bo wygląda to tak, jakbyś właśnie siebie wyśmiewał. Może być nawet w formie opisowej, jak na przykład: "typowy polski gimbazjalista", a wtedy cały tekst nabierze sensu dla osób, które sensu w nim dotąd nie widziały.

Ogólnie jestem przeciwnikiem tekstów pisanych z punktu widzenia uogólnionego przedstawiciela jakiejś grupy, w tym przypadku "gejmerów", bo to samo można przecież przedstawić w innej, bardziej wartościowej formie. Wymyślone wywiady do takowych nie należą.

Podobno miałeś mi nie odpowiadać. ; ) "Akurat będę słuchał czyjegoś multi-konta. Nawet tego nie czytam, ale pewnie będzie coś o przecinkach." - to akurat nie było do mnie. Więc? "Nie pisz głupot, bo ja nikomu tak nie odpisałem prócz tobie" - właśnie udowodniłam, że jest inaczej. ; ) I co Ty masz z tym pomarańczowym?

Ja go nie zignorowałem tak jak ciebie. Odpisałem mu na fragment i nie miałem go w poważaniu.

Jeśli nawet wliczając go. To są ci wszyscy? Dwóch, a skrytykowało mnie kilka osób.

Ty masz klasę, ale podstawową. HEHE ;)

@Whisper

Nadal pan mi nie odpisał na to pytanie.

ale to przeczytałem ,,informacje w nim zawarte pozwalają twierdzić, że nie znasz się na tym o czym mówisz i w dodatku gadasz bez sensu'' podaj przykład.

Gram w przedstawicieli MOBA i CS:GO już bardzo długo, ale oczywiście się nie znam.

Przecież e-sport jest tylko w MARIO. No kurcze, ale głupoty wypisuje.

Gry rankingowe ? -kłamstwa i pomówienia.

Może dyplomowany doktor gier komputerowych mnie oświeci gdzie napisałem taką informacje?

To się nazywa nienawiść ludzka? Czy z nudów napisałeś coś co nie ma miejsca?

To jeszcze nic. Teraz będzie ogień

. Nie widzisz błędów językowych to wróć do szkoły i naucz się w końcu sensownie pisać. Gubisz wątek, pieprzysz bez sensu i każdemu kto to zauważa próbujesz wmówić, że wszystko jest ok kiedy nie jest ... zarzucasz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, a sam tego nie potrafisz robiąc z siebie błazna chłopcz

-chaos

-ogólne dno każdemu kto to zauważa próbujesz wmówić, że wszystko jest ok

-interpunkcja

naprawdę tego nie pisałem już 3 razy i podkreślonym kolorem nie skądże

Jak można tak kłamać? Po co? Z zazdrości, cebulstwa? Zrobiłem ci coś czy jak? W szkole cię gnębią i chcesz to odreagować?

Ja naprawdę nie mam siły męczyć się już z dziesiątą osoba pozbawioną atrybutu zwanego CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM......... ale posiadającą WKURZANIE I WYTYKANIE BŁĘDÓW ORAZ KŁÓCENIE SIĘ I PISANIE NIE PRAWDY

@UP Dziękuje za ten inteligentny komentarz, ale nie rozumiem czemu inni nie mogą napisać czegoś takiego tylko. ' nie znasz się ' czy 'przecinki'.

Zgodzę się, że gry MOBA, czy takie jak CS biją MMORPG na głowę. Przynajmniej większość MMORPG - wyjątkiem moim zdaniem są tylko takie tytuły jak GW2 i Eve, bo się czymś wyróżniają. Takie GW2 ma na dobrą sprawę wbudowany tryb PvP, w którym liczą się tylko umiejętności - tak jak właśnie wygląda to w grach MOBA.

Aczkolwiek IMO gry MOBA itp też nie są idealne. Osiąga w nich coś bardzo mała grupa osób - reszta jest dość słaba. A nawet jak wejdzie się na bardzo wysoki poziom, to i tak trzeba poświęcić bardzo dużo energii, by się tam utrzymać. W końcu wystarczy, że twórca gry coś w niej zmieni...Są przystępniejsze gry, na których da się zarobić dużo większe pieniądze. Np. taki poker.