Wywiad: Użytkowniczki MMORPG.ORG.PL

ano bo żaden ewenement, w Romie masa kobiet w samej gildii przecież, mimo to wywiad fajny.

Nie twierdze, że tak, ale sama forma tego wywiadu jednak trochę to sugeruje, tak jak by 3 nasze użytkowniczki były jakimś niewątpliwym zjawiskiem :) a co do rom'a to jak by tak wyliczyć to pewnie jedna trzecia graczy w gildii to wtedy były kobiety.

A tu Was mocno zaskoczę!

Słyszałam jedynie o mężczyznach podszywających się pod kobiety, ale nigdy się z czymś takim nie spotkałam... Za to pamiętam że zrobiłam jeden eksperyment... W WoWie grałam postacią męską i zrobiłam sobie małe prywatne RP, a mianowicie, grając facetem zachowywałam się i pisałam jak facet ^^ Całkiem ciekawy eksperyment, ale postrzeganie i rozgrywka z innymi ludźmi nic się nie zmieniła. Ucieszyło mnie to niezmiernie, że tyle samo się wymaga od mężczyzny jak i od kobiety, a nie mówi się "Słabo gra, trzeba jej wybaczyć, bo to kobieta". Grając w taki sposób spotkałam nawet kobietę która bawiła się tak jak ja, tzn. grała facetem... Nieźle się uśmiałyśmy jak wszystko wyszło na jaw.

Nie twierdze, że tak, ale sama forma tego wywiadu jednak trochę to sugeruje, tak jak by 3 nasze użytkowniczki były jakimś niewątpliwym zjawiskiem a co do rom'a to jak by tak wyliczyć to pewnie jedna trzecia graczy w gildii to wtedy były kobiety.

no całkiem fajnie było : ) chociaż krótki epizodzik, ale fajnie.

z kobietami ogólnie się przyjemniej gra : )

A tu Was mocno zaskoczę!Słyszałam jedynie o mężczyznach podszywających się pod kobiety, ale nigdy się z czymś takim nie spotkałam...

Mysle, ze to zalezy od gry. O ile w wowie czegos takiego nie ma, tak np w tibi jest to spotykane(przynajmniej bylo).

Raz nawet ktos odemnie probowal kase wyciagnac udajac kobiete. To jest ubaw :)

Nie Krystal'a, ale Krystal... xD Jestem kobietą, zresztą, widać po wywiadzie... Odmieniłaś to tak jakbym była mężczyzną ^^'' Krystal i Crystal to imiona kobiece, w Ameryce bardzo popularne xDPozdrowię, wracaj do S4 ^^ Mamy reaktywacje klanu...@Azrael, a wyobraź sobie jeszcze że mój chłopak nauczył się jej grać na gitarze ^^ Desert Scream, muzyka z Cabal'a zawsze pozostanie moim faworytem, nie wiesz może jaki zespół to stworzył? Pamiętam że raz szukałam jakiś informacji ale nic nie znalazłam...Gdyby ktoś miał jakieś pytania spoza wywiadu, to będę śledzić ten temat i odpowiadać Więc pytajcie śmiało.

Co do muzyki z Cabala. Nie był to na pewno zespół, a raczej jakaś mała orkiestra. Nuta w DS jest wypas ;p Też miałem zamiar się jej uczyć grać ale ciężko na klasyku. Pisałaś, że grałaś w Exteel'a? Brakuje ci tej gry?

Ohoho :) Nie myślałem, że się doczekamy wywiadu z takimi osobami, a jednak. Pierwszy wywiad, który czytałem z ciekawością.... mówię poważnie :P Proszę was dziewczyny podsuńcie mi pomysł, jak mam moją sympatię wciągnąć do mmo :D

ja ze swoja gram w lola:) wczesniej forsaken i ciezko jej nie grac :) fajny wywiad

Ohoho Nie myślałem, że się doczekamy wywiadu z takimi osobami, a jednak. Pierwszy wywiad, który czytałem z ciekawością.... mówię poważnie Proszę was dziewczyny podsuńcie mi pomysł, jak mam moją sympatię wciągnąć do mmo

Nie wiem, powiedz, że jakies fajne ciuszki będą :> w grze :>

Mówię wam, chcecie zagrać ze mną w Lola ? Zapraszam : Furiousa

Mówię wam, chcecie zagrać ze mną w Lola ? Zapraszam : Furiousa

a ja konto sprzedałem. :x

Saluś, ty biedny taki:/ Szkoda, że sprzedałeś konto ale możesz zawsze zrobić nowe konto i wbić te kilka poziomów :) :>

Następny wywiad miał być z "forumowymi Trolami", ale jakoś brak z ich strony odzewu.

ahaha.. Algaist Ty biedny. Na 100% jakiś się znajdzie ;D.

Wracając do tematu, ostatnio zauważam jakoś więcej przedstawicielek płci pięknej. Z jednej strony mnie to cieszy z drugiej.. budzi podziw ;p.

Popatrzcie na to z tej strony, jeszcze rok temu natknąć się na kobietę było trudniej niż nauczyć się całej tablicy mendelejewa (wiem że źle napisałem xD). Well... coraz więcej kobiet natyka się na GW2 trochę to dziwne, nieprawdaż?? :huh:

PS:Jeszcze jakieś pół roku i męskie hostessy powinni trafić na rynek. NIE MARTWCIE SIĘ!!! xD :lol:

Jestem konsultantką AVON'u to mogę być i hostessą ;p btw. ja widzę, że coraz więcej dziewczyn w moim otoczeniu też zaczyna grać.

@OFF Chcecie katalog na styczeń? ;p

Hehe, nawet jak siebie czytam to najgorzej wypadlam wsrod innych "panienek" :D i ta zielona czciona :D ( choc tutaj byl trafny strzal, poniewaz jestem eko ): P

P.S Wchodze w Lola, a tutaj padly juz zaproszonka :P

Ja nie pochwale newsa ponieważ:

-Jest anonimowy pod nickiem ALGAIST i od twórcy

-A kogo to obchodzi kto to są te 3 ''orędowniczki'', może to być JA

-Ja też mogę być dziewczyną, a może jestem i dlaczego ze mną nie ma wywiadu powinnienem być czwarty, bo może jestem użytkowniczką

-Tytuł, czyli 45.000 userów FEMALES, a NIE trzech.

I wiele więcej...

Tez mam dosc wielkich cycatych lasek z wielkimi mieczami ;f Dzieki za prozdrowienia.

A tu Was mocno zaskoczę!Słyszałam jedynie o mężczyznach podszywających się pod kobiety, ale nigdy się z czymś takim nie spotkałam... Za to pamiętam że zrobiłam jeden eksperyment... W WoWie grałam postacią męską i zrobiłam sobie małe prywatne RP, a mianowicie, grając facetem zachowywałam się i pisałam jak facet ^^ Całkiem ciekawy eksperyment, ale postrzeganie i rozgrywka z innymi ludźmi nic się nie zmieniła. Ucieszyło mnie to niezmiernie, że tyle samo się wymaga od mężczyzny jak i od kobiety, a nie mówi się "Słabo gra, trzeba jej wybaczyć, bo to kobieta". Grając w taki sposób spotkałam nawet kobietę która bawiła się tak jak ja, tzn. grała facetem... Nieźle się uśmiałyśmy jak wszystko wyszło na jaw.

Sam tak robię , Blood Elf Female , Warlockiem lub magiem , oczywiście również retri/holy pala :P

ale tylko FEMALE.

chyba że chodzi o undeadów , wtedy tylko facet warlock :D

No właśnie, fajne ciuszki i fajne postacie ;D ale jej to całkiem nie kręci. Typ imprezowiczki. Kiedy ja wbijam lvl ta włóczy się po nocy. Masakra :D Jakby grała miałbym mniej kłopotu.

To zamiast nolife'ować to idź z nią na imprezę! Miej życie!

Chodzę chodzę ;D ale w zimie mi się nie chce ;P