Zakupiłem i zaczynam

Tak jak pisałem w komentarzu pod newsem dotyczącym tego, że GW nie zostanie zamknięte zakupiłem wszystkie dodatki i zaczynam grę. W tej chwili pobiera mi się gra po stworzeniu postaci. Jakby co zaczynam sobie od początku, czyli od Prophecies. Profesja nekromanta, a nick Canaton Arrax. Parę osób pisało, że byłoby chętne, więc zawsze można w grupie z kimś.

Ja zaczne ponownie grac, ale dopiero w sierpniu, jak karte nowa kupie, bo ta juz umiera [*]. Odezwe sie wtedy, pewnie nawet po tym okresie bedziesz w podobnym miejscu kampanii, co ja jestem, wiec dobrze bedzie razem wtedy popykac. : )

Nareszcie ktoś ciśnie GW1 Propa :D ! Jak możesz podrzuć mi skype czy jakiś kontakt na pw, chętnie z tobą zagram.

Ale jak w te pare dni przejdziecie dalej, niz ja jestem, to was pozabijam, bo od roku nie mam z kim skonczyc tego propa -.=

Ja również wracam do GW1, mam parę niedokończonych spraw. Więc Dzz nie bój żaby.

Nick Might Tay, ukończone 100% wszystkich kampanii na obu trybach, vq, explorer etc. Brakuje mi kilku puntków do HoM'a, więc jak utkniecie to pomogę.

P.S Lepiej zacząć od NF bo tam dostaniesz hero i nie będziesz biegał z durnymi henchami (chyba, że chcesz LDOA w propie wbić, ale dla rozpoczynających to katorga i lepiej olać)

Dobra, zrobiłem jakiegoś elementala na szybko i biorę się za lokację startową.

Nick: Az Thelar

btw Jaka profesja dodatkowa pasuje do ele?

Do każdej pasuje każda. Może być mes dla mniejszego problemu z energy, może być monk dla lepszego survi. Akurat elem do solo wystarczy sam, potem może być używany na wypadach jako emo (Ele/Mnich) lub tanker (Ele/Sin).

@Down

Słaby wybór. Prędzej bym brał monka i celował w curse/minion master build. Jeżeli masz wszystkie kampanie, to w fc radziłbym zmienić na necro/ryt i iść w triple/quadra necro team.

Ja myślę nad Mesmerem dla Necra. Na razie nie grałem, bo dziewczyna była ;p jutro w ciągu dnia się bardziej rozkręcę. Dla mnie to coś nowego więc ja będe jeszcze grę poznawać :P Jak ktoś ogarnia all to proponuję zrobić gildię dla tej grupki by było łatwiej się komunikować. Nawet jeśli to będa 4 osoby.

Dodałem was do znajomych jakby co.

Już za późno. Wziąłem tego mesmera ;d chyba, że da się cofnąc wybór ;p

Dzzz napisz w jakim momencie kampanii jesteś to jak dojdziemy do tego samego momentu zanim będziesz w stanie zagrać to po prostu poczekamy na ciebie.

Kurde to może i ja bym połupał :D bo mam tam chyba na koncie z gw2 jakąś postać :P derwisza chyba

Już za późno. Wziąłem tego mesmera ;d chyba, że da się cofnąc wybór ;p

Nie w tym momencie. Drugą profę można zmienić w 3 miejscach:

-W Propie po ukończeniu Augury Rock (misja, mniej więcej na początku drugiej połowy gry, trzeba wykonać questy)

-W FC po ukończeniu Nahpui Quarter (misja, mniej więcej na początku, druga misja jak popłyniesz z propa, koszt 500g)

-W NF po ukończeniu jakiegoś questa na początku mainland (koszt 500g)

W momencie jak zmienisz profy, to dostajesz nowe skille, ale wciąż możesz wrócić do poprzedniej bez płacenia. Każda klasa może mieć odblokowane wszystkie pozostałe profy i zmieniać je wg. uznania w miastach.

Boże, skąd ja to wszystko pamiętam? Dedinytywnie za długo grałem w GW1...

Aha, zbliża się Wintersday in July, który będzie wspaniałą okazją do wbicia paru titli: Gamer, Drunkard i Sweeter.

A tak czytałem coś z tymi skillami, że one zostają. Pomyslałem sobie jednak, że pogram tym Necro/mesmerem. Znalazłem jakiś poradnik http://pvx.wikia.com/wiki/Build:N/Me_SS_Nuker tyle, że on mi nic nie mowi. Znaczy jak rozdawać statystyki. są Klątwy 12+1+3 i Wyrywanie Dusz 12+1. Nie wiem co to znaczy :D

12 - do tylu możesz podbić ręcznie max.

+1 - punkt atrybutu hełmu/runy

+3 - runa +3 atrybutu

Średni build na SS, mam gdzieś chyba lepszy, jak wrócę za tydzień to poszukam.

Spoko. Mam nadzieję, że to wypali i uda się jakąś grupką zagrać, aż do Eye of the North.

Jak mogę zidentyfikować przedmioty? U żadnego NPCa żadnych scrolli nie widziałem czy czegokolwiek.

W sklepie można kupić http://wiki.guildwars.com/wiki/Identification_Kit. A co do tematu to tak se myślę że i ja mógłbym z wami zagrać, na drugiej postaci mam ukończone tylko NF i EOTN więc nią mógłbym z wami pograć. Tylko nigdy nie lubiłem propa więc wolałbym dołączyć do was jak już skończycie tą kampanie i przejdziecie do Factions. Więc jakbyście byli tak mili i napisali do mnie gdy już będziecie w Factions to na pewno z chęcią z wami zagram.

Miałem zamiar pisać za każdym razem. gdy przejdziemy do kolejnej kampanii, więc informacja na pewno będzie.

Ja, z racji tego, że to już dawno pokończyłem będę jedynie służył pomocą słowną i praktyczną (+ Zaishenki) jak utkniecie w jakiejś misji. Będę bardziej skupiony na farmie alko/sweet/ecto/obsi, których mi brakuje.

Poza tym, przejście każdej kampanii na NM, od tak sobie to kwestia tygodnia aktywnej gry z henchami, z graczami szybciej. Problemy się zaczynają z HM i robieniem misji na master.

Jednak ele jako główna klasa mi nie podpadł, stworzyłem nową postać (nie obraź się blaumro :P). Mesmera. Jakieś porady typu w co pakować punkty, jaka druga klasa?

@Majty Tay'a Oj daj spokój, nie grałem mesmerem, a ty masz większe doświadczenie. Ale przy mesmerku zostanę.

Ehh... rozczarowujesz mnie Izrael. Do mesa znowu pasuje wszystko, najlepiej możesz mu wrzucić ele, necro (skuteczne dla Illusion)lub sinka z FC.

Ze skutecznych buildów jest VoR (Mes/Any; Domination, Fast, Inspiration), który nakłada hexy, powodując, że każde pierdnięcie przeciwników spala im HP, lub ES (wszystko takie same jak w VoR), który spala HP z energią, tylko musisz rzucać czary. Możesz też iść w Illusion i zapewniać mobom degeneracje HP -500/s (śmieje się, aż tak duża nie, ale naprawdę kosmicznie spora).

Oczywiście, że mam. Straciłem tam 7 lat swojego życia.

Znalazłem jakiegoś prowizorycznego VoR'a, trzymaj: http://pvx.wikia.com/wiki/Build:Me/any_VoR_Punisher

Tylko ten sygnet od razu zamień na coś innego.

Jak ja mam necro/mesmera to ty zrób mesmera/necro :D

Ja gram elementalista/mesmer, jak cos ; p. A w ktorym miejscu jestem? Iron Mines of Moladune, czyli misja numer 21. Dzis mi kartra dziala, wiec jak dam rade, to wbije do gry i was zaprosze do znajomkow.