Zakupiłem i zaczynam

Minesy są fajne, gacie można zinfusować.

Zależy jak liczysz. 21 od początku lub... z 7 jeżeli znajdziesz runnera do Droknar Forge z Hero Beacon.

Jak będę wam pomagał to prawdopodobnie Paras z jakąś drugą profą, zależy od misji.

W razie W mój nick w GW1 to Nearandiel Tigo, jakbyście chcieli jakieś PvE popykać to jestem do usług gdy będę online mam elementalistę/rytualistę :)

No my jesteśmy dopiero na początku, okolice 5 lvla, nawet nie wyszliśmy z tego (jeszcze)pięknego Askalonu, bo mamy w planach zrobić wszystkie misje poboczne.

Też mam zamiar troszeczkę pograć, dawno temu kupiłem Nightfalla i nawet samouczka nie przeszedłem ^^' Narazie czekam na mejla od support z hasłem i nazwą postaci.

No my jesteśmy dopiero na początku, okolice 5 lvla, nawet nie wyszliśmy z tego (jeszcze)pięknego Askalonu, bo mamy w planach zrobić wszystkie misje poboczne.

Jeżeli dobijecie tam 20lvl (buahahahahaha! nie dotrwacie) to otrzymacie tytuł LDOA - Legendary Defender of Ascalon. Na 10lvl odblokujecie misje dzienne od Cpt. Langmar. Od siebie radzę też abyście dziennie odwiedzali Nikosia i dawali mu prezenty: http://wiki.guildwars.com/wiki/Nicholas_Sandford

Grałem w to jakies 5 lat.

Na aktualnym koncie mam tam postac jakas to podajcie nicki to moge wam w czyms pomoc dzis wieczorem późnym jak ktos chce :) .

Tez mam wiele spraw nie zalatwionych na tym koncie więc coś się może pobawie jak się nie znudze

Nicki podaliśmy już wcześniej ;p Z tym lvlem może dotrwamy :D jeszcze się zdziwisz. Jakby co polecamy Amerykański dystrykt. Roi się tam od ludzi.

Dobra :D wbiłem w gre i pierwsze co mogę powiedzieć to muzyka :D... boże jaka fajna ( tęskniłem ) xD . Dobra to za niedługo się do kogoś może odezwe

Z tym lvlem może dotrwamy jeszcze się zdziwisz

Do 9lvl'a Power Leveling w Northlands. Nie możesz oddać żadnego questa (wyjątek to te, które prowadzą do nauki skilli, ale ten, od którego dostajesz te skille już nie)

Na 9 oddajesz WSZYSTKIE questy, nabijasz w ten sposób 10lvl. Na 9 są 4 moby dające exp, są to charr boss na 10 w Northlands

Od 10 bierzesz dzienne od Langmar, farmisz moby z nich do 16

Na 16 oddajesz questy Langmar i masz 17. Na 16 żaden mob nie daje Ci już expa.

Od 17 Power Leveling na questach Langmar i masz 20.

Kiedyś, bez dziennych, biło się to pół roku, teraz z 2 miechy.

@Dzz

Innego sposobu na wbicie 20lvla w Pre nie ma.

Aha, będę w domciu prawdopodobnie za tydzień w niedziele wieczorkiem.

Nie lubie przekladania w grach wszystkiego na metamtyke, liczby, statystyki i tak dalej ; p. Cieszmy sie GW ze wzgledu na fajne misje i questy, a nie na wbijanie leveli!

W jakich godzinach pykacie? Wczoraj wbilem kolo 23 i nikogo nie bylo :D

Pykamy jak ktoś ma czas. Nie ma ustalonych godzin. Jak ktoś chce to może zrobić jak Qintaro i dołączyć później. Z tą gildią to naprawdę myślę, że to będzie dobry pomysł. Dla takiej małej grupki będzie wygodniej.

Ja wczoraj wbiłem na chwile i z każdej postaci prezent odpakowałem :D i mam kilka mini petków do homa dodatkowo

Mam jakieś Korzenie Aloesowca, Piękną perłę i Piękne pióro. Mają podpis, żę to przedmioty to zadań lecz nigdzie nie znalazłem NPCa który mógłby to chcieć. Pamięta ktoś do jakich questów to jest?

takie przedmioty wypadają z tego co pamiętam po tym jak już otrzymasz zadanie :P więc sprawdź sobie w oknie zadań

Właśnie nie. Jedyne zadanie jakie mam to "Za murem" czy jakoś tak. Niedźwiedzia skóra która była potrzebna do questa dropi mi nawet jak już tego questa zakończyłem.

No już przysłali mi dane, narazie stworzyłem postać i troszkę pobiegałem (~3 lvl). Gram Derwiszem - nick Lusi Fear.

Czyli ty w Nightfallu jesteś. Zanim do ciebie dojdziemy to trochę to minie :P

Właśnie nie. Jedyne zadanie jakie mam to "Za murem" czy jakoś tak. Niedźwiedzia skĂłra ktĂłra była potrzebna do questa dropi mi nawet jak już tego questa zakończyłem.

http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page

Polecam sprawdzać przy problemach, naprawdę przydatne. Wciskając chyba Ctrl zmienia Ci się język na angielski.

Niektóre quest itemy w pre dropią bez przerwy, tak samo te leżące na ziemi quest itemy, taki mały "bug". Chyba można je merchom sprzedawać. Dodatkowo, chyba 2 itemki tego typu przyjmuje Nikoś.

Dobra, te questy z Aloesem nie są dla mnie. Jeden mógłbym zrobić tyle, że quest z przejściem za mur musiałbym wywalić. Tu pytanie. Jeśli go odrzucę to później będę mógł go znowu wziąć?

Opłaca mi się dropić Płetwy Łuskacza (czy jak on tam się nazywał) i wymieniać na sakwy po 5 miejsc? Jedną sobie wziąłem i tak myślę czy sobie więcej nie wziąć.