Zostałem oszukan

wklej tu fb tego typa najlepiej

Nie, nie czeka- wykroczenie to nie przestępstwo, okej wykroczenie podlega odpowiedzialności? Ale nie zostanie ta wypowiedziana z organów ponieważ, jest to zbyt mała szkodliwość.
Jestem akurat po prawie.

1lajk

Oszustwo komputerowe lub internetowe nie ma podziału na wykroczenie lub przestępstwo, bo nie jest kradzieżą i nie ma progu :slight_smile:

1lajk

Pewnie, jeszcze dostaniesz order za pomoc w ujęciu przestępcy. Kolega tak zrobił i dostał, zaufaj mi.

to co mu mogą zrobić za40zł w sumie to tez nie chce komus niszczyc życia za głupie 40 zł

A on chcial nie miej dla niego litosci.

hej hej, ja wszystko wyjaśnie! :sob:

Dostanie grzywne do zaplaty i poniesienie kosztow rozprawy

ta a rozprawę poprowadzi sędzia anna maria wesołowska , program będzie emitowany o 18 na tvnie w sobotę , ludzie zejdźcie na ziemię ,poważnie myślicie ,że ktoś ruszy sprawę o 40zł? XD takich ludzi jak pan wyżej dziennie co dają się wydymać za frajer jest setki , sprzedaż skinów poza grą czy jakimś specjalnym do tego nie wiem jak ująć , tak jak w csie jest rynek społecznosci na steam czy w lolu jest sklep ze skinami jest całkowicie nielegalna tak samo jak handel kontami , za 40zł ,mozna wiecej sie nabiegać po sądach niż zyskać ,poważnie bardziej durnego posta nie widziałem , mi raz zajebali rower za parę kafli ,i policja tyle co spisała protokół zeznania i tyle było po akcji ,moja wina bo zle pilnowałem , a pan policjant będzie sie starał o 40zł ,zejdzcie na ziemię XD jak tak Ci zal tych 40zł zrób zrzutkę na zrzutka PL z chłopakami po złotówce nazbieramy , i możesz dać się wyruchać second time , pewnie chłopak ma kilkanascie lat i chciał skina w fortnajcie z olxa czy jakiejs innej dziwnej stronki , jezeli byłoby to allegro albo coś legitnego mógłbyś pisać skargę o zwrot pieniędzy i byś coś ugrał ,a tak daremnie tracisz czas.

1lajk

dobra wyjebane nie chce mi sie juz o 40 zl iść XD

XDD to mnie rozjebało chłopie kolege ojebali na 100 psc i mu napisali że jakieś niskie zagrożenie społeczne

Oszustwo jest przestępstwem, tak więc po pokazaniu dowodów ruszy sprawa, poza tym jebać takich śmieci, niszcz ich życia z chęcią i radością, i na drugi raz nie bądź takim dzbanem

1lajk

Nic nie zrobisz bo jak tu piszą inni dopiero powyżej 150 zł można założyć sprawę na Policji a co do prawa konsumenckiego to wątpie że się przyda bo musiałbyś mieć z nim umowę bądź on musiałby coś zaakceptować co ma moc prawną .

dodaj go do znajomych z fake konta i zacznij pisac do jego znajomych ze cie oszukal :smiley: przynajmniej narobisz mu gowna na ktore zasluguje xD a jak nie to nasraj mu do japy i szlus

1lajk

czyli nic mu nie grozi i może spać spokojnie?

1lajk

dlatego wszystko wystawia się na stronach handlowych jak allegro bo potem jak nawet na 40zł ciebie oszuka a dałeś te pare złotych na ochrone transakcji to jego będzie allegro ścigał i on się tym zajmie i gościowi dojebią nawet jak jest to poniżej 150zł.

Dostaniesz 48h za frajerstwo i będą taka konfiturę jak Ty od tyłu atakować na celi, więc jak wolisz.

Co wy go tu straszycie? xd

W sklepie jak ukradniesz poniżej pewnej kwoty to jest wykroczenie. Przy transakcji nie ważna jest ceną a fakt że towar nie został wysłany. Więc należy się zwrot, a jak nie to komornik.

Gorzej jakby koleś ci coś wysłał, to wtedy towar byłoby niezgodny z umową i koleś może się bronić.

kurwa on mi nie miał czegoś wysyłać tylko skiny do głupiej gry…

1lajk