ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady ­čÖé

Wi─Ökszo┼Ť─ç efekt├│w AA 64bit jest na aktywnym DirectX 11 w ustawieniach.

Szczegóły update 6.0 ArcheAge
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?355906-Shadows-Revealed-Patch-Notes&p=2769347#post2769347

Salon pi─Ökno┼Ťci kosztuje teraz item warty 1 golda w AA 6.0.

Zawsze jak macie jakie┼Ť aktywno┼Ťci poza housingiem i craftem i afk zapraszajcie innych do rajdu w danej krainie, gdy┼╝ to jest gra kooperacyjna, wi─Öc sami szybko zobaczycie wymierne korzy┼Ťci. :blush:

Ile minut jest przerwa na siusiu w AAU bo mnie wywaliło do kolejki, a niewiele co zabawiłem na afk?

W zasadzie to dobre bo hardcorowcy nie pograj─ů na 3 kompach naraz farmi─ůc ALTami.

na alexandrze? Na t─ů chwil─Ö kolejka 3000 os├│b czyli mo┼╝e na halcyone si─Ö zaloguje.

Ca┼éa masa zmian w ┼╝eglarstwie w BDO. Najbardziej cieszy mnie, ┼╝e za┼éadunek statku w paczki jest bezpo┼Ťrednio od kupca. Super jest te┼╝ nowa wyspa z bajerami, no i nowe statki.

https://www.blackdesertonline.com/news/view/3216

Najgorzej, że jak wszedłem do BDO, a w AAU wszedłem na afk to wywaliło mnie do kolejki, załamka.

Zapraszam w AAU na aren─Ö Drill Camp Arena, Sparring Arena - dostaje si─Ö 3 buffki na starcie jaki rodzaj broni, setu i walki preferujesz i dostajesz gear poziomu epic. I nawet jak przegrasz to masz zap┼éat─Ö. Korzysta si─Ö z w┼éasnych skilli wyci─ůgni─Ötych na klawiatur─Ö.

Arena shop jest bardzo wypasiony wi─Öc warto si─Ö skusi─ç nawet kilka razy pod rz─ůd.

W Drill Camp Arena strategia i kooperacja jest na maxa - lepsze niż Dota2 czy LoL, zapewniam. Drużyny na ogół 7v7 i 5v5.

Pozwiedza┼éem troch─Ö Aurori─Ö i widz─Ö przygotowanie do jaki┼Ť zmian. To nie tylko moim zdaniem chodzi tylko o bitwy o zamki.

Nie rozumiem dlaczego teraz tam du┼╝a cz─Ö┼Ť─ç mob├│w jest pasywnych.

Podstaw─ů pozyskiwania Vocation Badges s─ů family quests (shift-V).
Poni┼╝ej filmik by za┼éapa─ç jak si─Ö to robi - patrzymy na znikaj─ůc─ů ikonk─Ö s─ůsiada pod paskiem ┼╝ycia przedmiotu u g├│ry ekranu i naciskamy kolor, kt├│ry wybrali┼Ťmy.

Rozbudowany opis jak zdoby─ç konia T9 w Black Desert Online

Od casuala dla casuala, bardzo ładnie :).

1lajk

Uczymy si─Ö j─Özyk├│w lokalnych w AA i AAU. Nie wymaga to od nas do┼Ťwiadczenia w r─Ökodziele, wi─Öc mo┼╝emy ju┼╝ na pocz─ůtku zacz─ů─ç nauk─Ö.

Po zalogowaniu na nasze konto GLYPH w segmencie AAU mamy do odbioru 7 potek laborowych i 45 Diligence Coins.

Wiele wskazuje na to, ┼╝e 10 serwer├│w AAU na Europie i Ameryce rozbili, ka┼╝dy z nich (albo niekt├│re) na 3 kana┼éy (zwi─Ökszaj─ůc w ten spos├│b ilo┼Ť─ç miejsc), by cho─ç troch─Ö roz┼éadowa─ç kolejki. I pierwsze efekty ju┼╝ s─ů.

Czyli mamy już chyba maksymalnie 30 kanałów na Ameryce i Europie. :slight_smile:

Drill Camp Arena w AAU jest mocno oblegana i w godzinach szczytu s─ů mecze nawet 10v10. Powinni moim zdaniem zwi─Ökszy─ç dzienny limit meczy.

Natomiast drugie wcielenie Naval Areny jest chyba znacznie bardziej emocjonuj─ůce. Ilo┼Ť─ç graczy w meczu jest mi─Ödzy 25 a 50.

W─Ödkarstwa ci─ůg dalszy i sery.

Oczywi┼Ťcie, ┼╝e jest oblegana bo 5 arenek = 40-100 kyrios badges├│w
I infuzje.

W zwi─ůzku z dodatkiem morskim z nowymi statkami w BDO dodano nam widowiskow─ů lini─Ö quest├│w.

Jeste┼Ť fanboyem Archeage kt├│ry zainwestowa┼é w ta gre czas, pewnie pieniadze i udajesz, ze nie widzisz mankament├│w tego odgrzanego kotleta kt├│ry umrze za pare miesi─Öcy.