ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Salon piękności kosztuje teraz item warty 1 golda w AA 6.0.

Zawsze jak macie jakieś aktywności poza housingiem i craftem i afk zapraszajcie innych do rajdu w danej krainie, gdyż to jest gra kooperacyjna, więc sami szybko zobaczycie wymierne korzyści. :blush:

Ile minut jest przerwa na siusiu w AAU bo mnie wywaliło do kolejki, a niewiele co zabawiłem na afk?

W zasadzie to dobre bo hardcorowcy nie pograją na 3 kompach naraz farmiąc ALTami.

na alexandrze? Na tą chwilę kolejka 3000 osób czyli może na halcyone się zaloguje.

Cała masa zmian w żeglarstwie w BDO. Najbardziej cieszy mnie, że załadunek statku w paczki jest bezpośrednio od kupca. Super jest też nowa wyspa z bajerami, no i nowe statki.

https://www.blackdesertonline.com/news/view/3216

Najgorzej, że jak wszedłem do BDO, a w AAU wszedłem na afk to wywaliło mnie do kolejki, załamka.

Zapraszam w AAU na arenę Drill Camp Arena, Sparring Arena - dostaje się 3 buffki na starcie jaki rodzaj broni, setu i walki preferujesz i dostajesz gear poziomu epic. I nawet jak przegrasz to masz zapłatę. Korzysta się z własnych skilli wyciągniętych na klawiaturę.

Arena shop jest bardzo wypasiony więc warto się skusić nawet kilka razy pod rząd.

W Drill Camp Arena strategia i kooperacja jest na maxa - lepsze niż Dota2 czy LoL, zapewniam. Drużyny na ogół 7v7 i 5v5.

Pozwiedzałem trochę Aurorię i widzę przygotowanie do jakiś zmian. To nie tylko moim zdaniem chodzi tylko o bitwy o zamki.

Nie rozumiem dlaczego teraz tam duża część mobów jest pasywnych.

Podstawą pozyskiwania Vocation Badges są family quests (shift-V).
Poniżej filmik by załapać jak się to robi - patrzymy na znikającą ikonkę sąsiada pod paskiem życia przedmiotu u góry ekranu i naciskamy kolor, który wybraliśmy.

Rozbudowany opis jak zdobyć konia T9 w Black Desert Online

Od casuala dla casuala, bardzo ładnie :).

1lajk

Uczymy się języków lokalnych w AA i AAU. Nie wymaga to od nas doświadczenia w rękodziele, więc możemy już na początku zacząć naukę.

Po zalogowaniu na nasze konto GLYPH w segmencie AAU mamy do odbioru 7 potek laborowych i 45 Diligence Coins.

Wiele wskazuje na to, że 10 serwerów AAU na Europie i Ameryce rozbili, każdy z nich (albo niektóre) na 3 kanały (zwiększając w ten sposób ilość miejsc), by choć trochę rozładować kolejki. I pierwsze efekty już są.

Czyli mamy już chyba maksymalnie 30 kanałów na Ameryce i Europie. :slight_smile:

Drill Camp Arena w AAU jest mocno oblegana i w godzinach szczytu są mecze nawet 10v10. Powinni moim zdaniem zwiększyć dzienny limit meczy.

Natomiast drugie wcielenie Naval Areny jest chyba znacznie bardziej emocjonujące. Ilość graczy w meczu jest między 25 a 50.

Wędkarstwa ciąg dalszy i sery.

Oczywiście, że jest oblegana bo 5 arenek = 40-100 kyrios badgesów
I infuzje.

W związku z dodatkiem morskim z nowymi statkami w BDO dodano nam widowiskową linię questów.

Jesteś fanboyem Archeage który zainwestował w ta gre czas, pewnie pieniadze i udajesz, ze nie widzisz mankamentów tego odgrzanego kotleta który umrze za pare miesięcy.

Puki co jest duża pula graczy od premiery ok 5 lat temu. Ja jestem graczem spokojnym i zainwestowałem w ponad 3 lata gry w AA poniżej 100 zł + kupiłem AAU. W BDO wydałem znacznie więcej, gdyż ciągnie mnie ta bajeczna grafika.

Widziałem całą masę gier i stwierdzam, że AA i AAU jest najbardziej rozbudowaną grą MMOrpg. Miażdży wręcz konkurencję. Natomiast do gry solo w MMOrpg najlepsza jest Black Desert Online.

80% kontentu w Archeage to daily czynnosci którymi mozna sie porzygać juz po miesiącu grania xd

Mmorpg bez grindu, bez losowości dropu, gear tak naprawdę nie sprawia, ze otwieraja sie przed Toba nowe sciezki rozwoju. Bo na ta chwile nieistotne jest czy mam 4k gearscore czy 10, rozwoj jest ten sam, daily infusje, daily pieniadze, daily czynnosci, ta gra to jedno wielkie daily.