Ekipa na lata

Czołem, mogę prosić o Discord? Trochę pograłem sam żeby zobaczyć z czym to się je i myślę ze z dobra ekipą będzie ciekawie.

1lajk

Wszystkie adresy poszły na priv, gdyby ktoś z jakiegoś powodu nie dostał, proszę o upomnienie się w komentarzu, miłego wieczoru! :wink:

Moge prosic o disco :D?

1lajk

Prosił bym o discorda

1lajk

Można dostać discorda ? :smiley:

1lajk

Adresy poszły na priv, na Discordzie możecie zwracać się również do Takeshi’ego oraz Dipdoof’a w kwestii rekrutacji :wink:

Jestem zainteresowany dołączeniem do gildii. Proszę o discord :smiley:

1lajk

Nigdy nie grałem w tą grę, ale jestem chętny. Poproszę namiary na priw.

1lajk

Hejka jestem zainteresowany. Poproszę bardzo o discorda

1lajk

Jestem zainteresowany powrotem do AA ( nie grałem ponad 2 lata). Grałem od samego początku i skończyłem na nie najgorszym gearze ( były nawet legendy :P) . Przestałem ponieważ RNG wygrało z moją psychiką :D.
Czy jest sens zaczynać na tym fresh serwerze ? Czy dalej RNG zabija całą frajdę z gry? Czy muszę założyć nowe konto aby zacząć na fresh serwerze? Oraz czy znajdzie się dla mnie miejsce ? :slight_smile:

1lajk

ja rowniez poprosze namiar na discorda, po dluzszej przerwie po Twoim tekscie zachcialo mi sie grac :slight_smile:

1lajk

Także jestem zainteresowany, cały ten tekst opisuje dokładnie to czego szukałem ostatnio :smiley:

1lajk

Wiele razy odchodziłem i wracałem do tej gry. To co wspominam najprzyjemniej to ludzi, których spotkałem oraz rozbudowaną rozgrywkę. Może zostanę przy grze na dłużej, także prosiłbym o discorda ;).

2lajki

Może też zaczne coś klikac w AA :thinking:

1lajk

Uh ale się tu ludzie naspamowali, aż ciężko było przeskrolować na dół strony :stuck_out_tongue:
Czy ktoś od was gra w MHW?

1lajk

musiałbyś popytać na discordzie :wink:

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im zawartość nadchodzącą do świata Erenor wraz z kolejnym patch’em. W poniższym artykule znajdziecie informacje o kolejnych zmianach i udoskonaleniach wprowadzanych do ArcheAge. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

U naszych przeciwników zachodzi pewna zmiana, zmienili wolę walki, na wole przetrwania…

Patch 5.0 Kontrowersyjnym okiem oglądany

Czekamy na każdego z Was! :wink:

Skoro tylu chetnych to i ja dolacze. Od gry wazniejsza ekipa ktora motywuje do gry. Juz mi sie gra pobiera. Poprosze o discord :slight_smile:

1lajk

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im historię świata Erenor. W poniższym artykule będziecie mogli zagłębić się w fabularną stronę MMORPG’a, któremu poświęciła się nasza Gildia. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Ty wznosisz modły, my wznosimy ostrza…

Lore świata Erenor-Część I

Czekamy na każdego z Was! :wink:

Z uwagi na to, że wielu potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge, pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im kilka z możliwych opcji zarobku w świecie Erenor. W poniższym wpisie możecie dowiedzieć się o moim TOP 4 profesji na ten patch, w świecie ArcheAge. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Bardziej cięte niż nasza riposta, są tylko Wasze karki…

Szukam mmo z zarobkiem ?

Czekamy na każdego z was! :wink: