Ekipa na lata

właśnie doczytałem się na dole w grze w opisie było coś napisane o tym… zakładam nowe konto i tyle heh

1lajk

Cześć, po przeczytaniu tej zachęcającej ściany tekstu myślę, że dam grze jeszcze jedną szansę i dołączę się do gry z Wami. Moja wiedza na temat gry jest równa zeru.

1lajk

Jestem aktualnie na Discord :slight_smile:

Zachęciłeś mnie to AA ,nigdy w tą grę nie grałem ale, chętnie zacznę z wami. Lecz nie wiem czy mój wiek nie będzie przeszkadzać (mam 13 lat)

Dzisiaj wieczorem jak będę to pogadamy na discord i podejmę decyzję, napisze Ci prywatną wiadomość na forum gdy będę dostępny :slight_smile:

Niestety ale dzisiaj nie wiem czy pojawię się na discordzie z przyczyn niezależnych ode mnie, a jeżeli już to w godzinach późno wieczornych(22/23) w razie jakichkolwiek zmian w moim “rozkładzie jazdy” informacja pojawi się tutaj, pozdrawiam i przepraszam tych którzy ewentualnie czekali, mimo wszystko zachęcam już do expienia, gdyż 18 lipca wchodzi 55lvl, więc fajnie by było wbić do tego czasu 50 :slight_smile:

Cześć , zainteresowałem się tym postem i samą grą, można prosić o discord :)?

1lajk

Kto nie ma planów na dzisiejszy wieczór to zapraszam od godziny 18:00 na Discorda :slight_smile:
Nie masz adresu a jesteś zainteresowany? Pisz priv! :stuck_out_tongue:

Siema. Zainteresowałeś mnie strasznie. Sam ostatnio nie moge się niczego konkretnego złapać. Możesz podesłać na priv discorda?

1lajk

Właśnie wróciłem do domu i jestem ogólnie dostępny do 24/1 także zapraszam wszystkich chętnych a discord już do Ciebie leci! :slight_smile:

Można adres discord? Chętnie bym spróbował :smiley:

1lajk

Też się pisze 19lvl :slight_smile:

1lajk

również chciałbym spróbować tej gry prosiłbym o discorda :smiley:

1lajk

Też bardzo chętnie się dołączę :slight_smile:

1lajk

Prosze o link do discorda

1lajk

Mam nadzieję, że każdemu udało mi się odpisać, przepraszam za opóźnienie względem wcześniejszych zainteresowanych ale byłem bez internetu przez dobrych kilka godzin, niemniej jednak jestem do dyspozycji na discord, którego adres już wam podesłałem, gdyby były jakieś problemy z dołączeniem na serwer piszcie pw :slight_smile:

EDIT 3

Zapraszam potencjalnych chętnych do zapoznania się :wink:

Chętnie bym się dołączył. Czy mógłbym prosić o discord’a?
Bardzo by mi zależało ponieważ nie mam z kim pograć, a samemu nie umiem cieszyć się grą w 100%.
Mam nowe konto i nie wiem jak napisać na priv.

Wydaje mi się że powinno uciągnąć bez większych problemów na średnich detalach :slight_smile: Discord wysyłam na priv tak samo do @Smibios. Przepraszam za opóźnienie ale nie miałem dostępu do internetu :confused:

Pobrałem, odpaliłem i spodobało mi się. Jest to moja pierwsza styczność z tą grą, a czemu by od razu nie zacząć grać w jakiejś ekipie? ;v
Prosiłbym o link do discorda na PW :wink:

1lajk