Ekipa na lata

Ja również chętnie bym się przyłączył :stuck_out_tongue:

1lajk

Też chętnie pogram, grałem długi czas ale to jeszcze przed 3.0
Kupiłem patrona i sobie powoli lvluje póki co, PW prosze z discordem :slight_smile:

1lajk

Kolejny zainteresowany, proszę o PW jeśli można :grinning:

1lajk

Discord już został podesłany na priv do każdego z was, w razie jakichkolwiek problemów z połączeniem piszcie pw :slight_smile: Przepraszam za odpowiedzi z opóźnieniem ale jestem w pracy :wink: Niemniej jednak odpowiem na każde nurtujące was pytanie, dotyczące gry, na chacie Discord.

Czekamy! :slight_smile:

Witam mógłbym dostać discorda i mam problem z zalogowaniem sie na ten serwer

Żeby zalogować się na ten serwer musisz mieć konto utworzone najpóźniej 2 tygodnie przed startem fresh serwera, czyli maj albo kwiecień (dokładnie już nie pamiętam) i nie możesz na tym koncie posiadać innych postaci :slight_smile: Discord już leci na priv :slight_smile:

Hej czyli ja jako całkiem nowa osoba w ten tytuł nie mam szansy wystartować teraz w grze? na tym serwie

Wystarczy że zrobisz nowe konto.

1lajk

Jestem zainteresowany (stosunkowo początkujący w AA), proszę o invit do Discorda :slight_smile:

1lajk

również poproszę o discorda

1lajk

Również chętnie dołączę do gildii (początkujący). Poproszę o zaproszenie na Discord.

1lajk

Poproszę o zapro na discorda

1lajk

Również chętnie wziąłbym udział w takim projekcie, poproszę o discorda :smile:

1lajk

Właśnie chodzi o to że masz! :wink:

Do wszystkich zainteresowanych zostały wysłane już prywatne wiadomości, jeżeli ktoś miałby jakikolwiek problem z dołączeniem do serwera to proszę pisać priv. Czekamy na was! :slight_smile:

Witam czy mozna by prosic o link do waszego Discorda? nigdy nie gralem w AA ale po przeczytaniu tego tematu strasznie mnie zainteresowalo:)

1lajk

Poszedł priv @Roth :wink:

1lajk

Hej, ja również poproszę o PW. Grałam trochę sama na Legacy i teraz na Freshu, ale samemu nuda. Gram raczej casualowo i powoli. Ze względu na maluszka w domu nie korzystam też z mikrofonu (gram głównie jak śpi :wink:) Jeśli to wszystko nie problem, to chętnie dołączę.

2lajki

Życie pisze różne scenariusze, o czym sam się świetnie przekonałem, także nawet Twoja sytuacja nam nie doskwiera-o ile w życiu gildii mimo wszystko weźmiesz udział :slight_smile: Discord leci już na Priv :slight_smile:

Cześć. Z wielką chęcią dołączę do społeczności. :slight_smile: Czegoś takiego szukałem. Choć akurat w AA nie miałem okazji jeszcze pograć, to cały przedstawiony przez Ciebie projekt mnie przekonał. :smiley:

1lajk