Ekipa na lata

Napisałem priv! :wink:

Czesc, rowniez jestem zainteresowany~
pozdrawiam

1lajk

Leci wiadomość na priv :wink:

Hej, widziałem w innym poście opis klas postaci ale bardziej interesuje mnie jej wygląd na end game. Średniowieczny rycerz z dwuręcznym mieczem. Taki zakuty w zbroję płytową a nie pół nagi. Coś takiego tu jest ? Może być tankiem, depsem, nie ma znaczenia. Przy okazji, można poprosić o discorda to może tam popytam o więcej rzeczy :wink:

1lajk

image
Coś takiego? :wink:
Discord leci na priv!

Ok widzę, że kobiety tutaj bywają ubrane więc teraz zastanawiam się między facetem koteczkiem a kobietą warborn :stuck_out_tongue: Dzięki za Disco, wejdę jak już ogarnę podstawy i zdecyduję się na coś konkretnego :slight_smile:

1lajk

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy poradnik, który przybliży im wygląd end game’u. W poniższym artykule znajdziecie informacje o jednej z kilku instancji endgame’owych. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Wyruszamy o świcie, gotowy?

Poradnik początkującego-Kroloal Cradle(Dungeon)

Czekamy na każdego z Was! :wink:

Witam! Jak najbardziej jestem zainteresowany. Zaczynam pobierać grę i czekam z niecierpliwością na odpowiedź! :slight_smile:

1lajk

Cześć!
Można prosić o adres discorda? Oby do usłyszonka! :wink:

1lajk

Witam. Niestety moje zaproszenie wygasło lub coś jest z nim nie tak. Nie mogę wbić.

Witam,czy moznapoprosic o discorda na priv ,chcialbym zamienic kilka zdan na temat wspolnej gry w AA .

1lajk

Leci priv :wink:

Witam można discorda dostać grałem kiedyś dawno w AA i powiem ,że po twojej wypowiedzi zachciało mi się od nowa ;D

1lajk

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy poradnik, który przybliży im wygląd end game’u. W poniższym artykule znajdziecie informacje o kilku, z kilkudziesięciu World Boss’ów, grasujących w świecie Erenor. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Koszmar rozsiany po zakamarkach Silent Forest, cichnie w miarę tętniących ostrzy naszej Watahy…

Poradnik początkującego-World Boss'es CZ.1

Czekamy na każdego z Was! :wink:

Witam ten post zachęcił mnie do rozpoczęcia przygody z AA. Czy mógłbym dostać link do Discorda?

1lajk

szybko sie zniechęcisz jak włączysz to crapisko

Chętnie pogram jakieś info do dc by sie przydało : )

1lajk

Poprosze na namiar na Discorda chetnie rozeznam się :slight_smile:

1lajk

Równiez o disco poprosze :stuck_out_tongue:

1lajk

Adresy wysłałem na priv, czekamy! :wink: