Instaluje Dote 2 (szpan)

To bardzo mało. Pamiętaj, że steam zlicza też godziny w menu

Ojtam ojtam xd

A co do Snipera to chyba idealna postać na start byle z nią nie przesadzić , bo później możesz mieć problemy :P

@Niorgi

Przecież to zupełnie co innego jak postać jest op, a jak postać jest nafeedowana. Jak ktoś dobrze zagrał to się nafeeduje i jest mocniejszy od innych, ale to nie oznacza przecież ze postać którą gra jest op. xd

Co do Snajpera to wcześniej napisałem dokładnie to samo.

Ostatnio przerzuciłem się z LoLa na Dote2 i powiem że gra się fajnie.. Nakarmiony ktoś ma przewagę.. ale nie raz wygrałem gre 20-50.. Liczy się teamwork>Skill. Warto grać zespołowo.. nawet gdy myślisz że przegrasz. ;)

Każda postać jest dobra na początek.. graj tym co lubisz. : )

@Hesner

Dokładnie tak jak piszesz. W Docie trzeba zawsze grać do końca bo tam jeden ruch drużyny może wszystko zmienić.

Pamiętam jak zaczynałem dopiero grać w Dote i miałem mecz w którym cztery osoby z drużyny przeciwnej opuściły mecz po czym został tam tylko Slardar. Możecie nie wierzyć, ale Slardar wygrał z nami 1 vs 5. Nafeedowal się tak ze nawet jak atakowalismy go wszyscy razem to stunowal nas i wybijal po kolej. xd

Aktualnie rat doto = win doto (push od najwcześniejszych minut gry)

Nie polecam Snipera nowym.
Był moim ulubionym pickiem i w Doto1 i Doto 2. Nie nadaje się dla nowych.
- Jest miękki

- Ma niski bazowy dmg przez co łatwo mu denyować farmę , zwłaszcza na midzie

- Podatny na push

- Jedna z bardziej zależna od itemów postaci

- Pozycjonowanie od którego zależy to coś czego nowi nie potrafią

Pamiętam, że gdy sam zaczynałem "dotować" popularny był Riki. Permanentna niewidzialność znacznie ułatwiała sprawę, zwłaszcza, że jak ktoś wcześniej wspomniał, na początku mało kto wie o czymś takim jak wardy/dusty/gemy.

Grając Rikim trzeba się orientować czy ktoś nie ma gemu i gdzie mogą stać wardy. Jak nie będziemy tego ogarniać to nasz Riki będzie niczym wiec nie wiem czy to taka dobra postać na początek.

Na początku mało kto stawia sentry i kupuje gema.

Grając Rikim trzeba się orientować czy ktoś nie ma gemu i gdzie mogą stać wardy. Jak nie będziemy tego ogarniać to nasz Riki będzie niczym wiec nie wiem czy to taka dobra postać na początek.

Żeby efektywnie shutdownować Rikiego post 6 trzeba albo stawiać agresywne sentry na linii albo mieć nuke'a typu lion / lina / skywrath które na 6 z dustem w łapie ściagają go na combo, sytuacja identyczna do Slarka przed zmianą Shadow Dance'a. Nie licząc smurfów wątpię by na low lvl ktoś ogarnął coś tak "skomplikowanego". Szybkie SnY, potem BKB albo MoM zależnie od sytuacji i można łatwe pickoffy na całej mapie robić.

Ja tam jadę BS i tnę wszystko i wszystkich. Jednak najbardziej mnie wkurza pudge (coś jak w rodzaju teemo w lolu).

Ja tam jadę BS i tnę wszystko i wszystkich. Jednak najbardziej mnie wkurza pudge (coś jak w rodzaju teemo w lolu).

BS najbardziej znienawidzony przeze mnie.. Strasznie OP postać, z resztą to samo pudge, no jak można zdobywać PW za to, że ktoś przy tobie padnie.. Skandal. A w połączeniu z HoT'em to już nawet nie chce komentować. Jak się gra takimi Offensive Power charami to potem ciężko czymś innym ogarnąć. Nie mówię tutaj, że pudge jest łatwy do grania, ale przy odpowiedniej wprawie z hookiem i znajomością mapy ta postać robi niezłą trzodę. Serdecznie pozdraviam wszystkich początkujących próbujących grać tym syfem :P

Serdecznie pozdrawiam osoby dla których kupno wardów w celu wyłączenia Grubaska i TP scrolla w celu "ucieczki" przed Bloodseekerm to czarna magia...

Na początkach tendencja jest zawsze taka sama - pojawiają się noobstomperzy (postacie niewidzialne, ew. ciężki nuke pozdro 2000) którzy z czasem zanikają - bo ugrać tym mało co się uda, a skontrować łatwo...

Z marudzeniem poczekajcie aż co gre będzie Shotgun Morphling :P

@Filipdiablo2

Postacie Offensive Power? A co to?

Kolega na gorze pieknie wyjaśnił to, że każdą postać da się skontrowac. Nie ma więc postaci OP, są tylko takie które na początku się nimi WYDAJĄ.

To może na start poradniki naszego ulubionego streamerahttp://how2play.pl/dota2/przejsc-ligi-doty-czesc-1/http://how2play.pl/dota2/przejsc-ligi-doty-czesc-2/

Na dota cinema masz lepsze poradniki i jeszcze wszystko ci pokazuja podczas gry.

Po za tym, na początku wam wszystkim poleciłbym grać na botach pierw jak jestescie zieloni.

Nie polecam Snipera nowym. Był moim ulubionym pickiem i w Doto1 i Doto 2. Nie nadaje się dla nowych. - Jest miękki - Ma niski bazowy dmg przez co łatwo mu denyować farmę , zwłaszcza na midzie - Podatny na push - Jedna z bardziej zależna od itemów postaci - Pozycjonowanie od którego zależy to coś czego nowi nie potrafią

Trochę śmiesznie biorąc pod uwagę, że sniperem akurat dużo się gra w samouczku.

Bo sniper jest niesamowicie łatwą postacią. Ogromny zasięg, do tego stun na AA, ult dobijający każdego uciekiniera. Dla nowych graczy idealny.

Nah, nie będę grał na botach ;p Zawsze z żywym przeciwnikiem ;p Polecono mi Huskar'a co o nim sądzicie ?

Tak samo łatwy jak sniper

No nie wiem czy taki łatwy.

Trzeba wiedzieć kiedy poświęcić HP dla dobra speed attacku.