MMO(lub nie) - PK, Open World PVP Hardcore

Tak jak w temacie Szukam gry nastawionej na Open world PvP. Takiej gry w której za każdy zgon coś rzeczywiście tracisz(Exp, przedmioty, cokolwiek) Innymi słowy szukam gierki w której można się troszku poznęcać nad biednymi graczami :slight_smile:
Gry które przypadły mi do gustu:
Tibia
Metin2
WoW
Royal Quest
Maple Story
Martial Empires(Ciekawe czy ktoś to pamięta? heh)

Gry które nie przypadły mi do gustu:
Guild Wars 2
NosTale
Tera
Aion
NWO
itd…

Może być p2w byle nie za bardzo

1lajk

bdo nic wiecej. to taka tibia tylko 3d xD
Open pvp +
Tracisz exp za deske +
Tracisz cenne kamyczki z eq za deske +
Tracisz “wytrzymalosc” itemkow +
Grind jak w tibi +
Jedynie 20 zl + 40 euro za pety i mozesz juz grac przyjemnie
kolejne 80 euro to outfit (zebys nie wygladal jak krzak ale to juz sam sie przekonasz ocb) oraz udzwig i sloty w eq.
Polecam ale wydatek okolo 420 zl jeli chcesz miec outfit,pety,weight i jakies am dodatki
na czyto to okolo 150 zl ale wydawanie pieniedzy na ta gre uzaleznia
Oczyesicie mozesz te rzeczy (tylko nie udzwig i sloty w eq) wysnajpic z marketu, heh powodzenia misiak

Z gier o takiej tematyce na myśl przychodzą mi tylko trzy pozycje: Bdo o którym już w poście wspomniano, aion gdzie masz open pvp, arenki, siege itd oraz archage gdzie super możesz się bawić tak jak chcesz zarówno na ladzie jak i na morzu. Mozesz tam napadać na lądowe karawany z paczkami, statki, atakować rajdy, innych graczy, atakować frakcje na siege, dołączyć do frakcji stworzonej przez graczy albo zostać piratem. O archage powstało ostatnio kilka informacyjnych tematów więc warto się w nie zagłębić. Miłej lektury.:slight_smile:

1lajk

Old school Runescape i Albion Online
W obu tracisz cały ekwipunek przy śmierci, obie mają strefy pvp.

Widzę Aion’a w “gry które nie przypadły mi do gustu” a można wiedzieć dlaczego? Pytam, bo ogólnie z takich gier gdzie masz PK / Open PvP to na rynku zostały chyba tylko: Tibia, BDO, Aion i Bless.
W Aion’ie po wakacjach szykuję się rewolucja, dlatego może warto się zainteresować? :slight_smile:

Prywatny serwer Lineage II Interlude i masz wszystko co chcesz, bez zadnego placenia

Bdo albo prywatne serwery lineage. Może Rohan online ?

RAPPELZ ! Nikt juz nie pamieta ale tam mozna byc noobkow :slight_smile: kazdego w sumie kto jest poza miastem :smiley:
No i BDO. To samo. Wystarcza pety i juz mozna sie bawic.

Skończ gimnazjum (teraz to już podstawówka) i wtedy się wypowiadaj, jesteś zwykłym smarkaczem, który myśli że w internecie takim postem kogoś zranisz.
Skończysz na szpachlowaniu tynku dla bogatych ludzi którzy będą na Ciebie pluć, tyle mam Ci do powiedzenia.

Co do tematu…
Runescape pełną parą. Open-PVP serwery, Wilderness gdzie masz PvP (strefa specjalna).

1lajk

Aberoth - polecam pognębisz graczy pobawisz się dobrze taka lekko tibijka

Polecam Rohan online w wersji playwithsea. Nie ma lepszego PvP w żadnej innej grze niż Rohan i Lineage 2. Jeśli lubisz pvp i pk non stop. Walki o spoty. Walki o miasta. Wojny gildii i grindcore + zdobywanie jak najlepszego eq to gra idealna. Grafika nie jest next genowa ale liczy się grywalność. Na plus to, że serwer ma koło miesiąca i jest oficjalny a nie prywatny.

siedzi chudziutki dzieciaczek przed kompem i sie dowartosciowuje bo w realu jest totalną cipą :smiley: pozdrawiam takich leszczy jak ty

Mu online na polskich privach, jest kilka ktore stoja juz od wielu lat i maja sie dobrze. Pvp jest bardzo fajne :slight_smile: polecam

Zdecydowanie Albion Online, nic nie pobije tracenia calego EQ :slight_smile: . Nawet masz gildie które się tylko gangami zajmują

Fallout Online 2, Haven & Hearth

Dzięki za wspomnienie o mojej inicjatywie :stuck_out_tongue: Ogólnie rzecz biorąc ArcheAge to MMORPG z nextgenową grafiką, z mega rozbudowanym każdym aspektem gry, który już od 30 lvl’a stawia gracza twarzą w twarze z wszechobecnym PvP. Co prawda po śmierci ekwipunku nie tracisz, ani expa po wbiciu LvL capa, jedynie niszczy się Twój ekwipunek. Jednak jak już wspomniałem aspekt PvP jest wszędzie, a co za tym idzie podczas każdej Twojej aktywności może czyhać na Ciebie niebezpieczeństwo. Jedynie w miastach lub na swoich posiadłościach jesteś bezpieczny. W każdej lokacji 30+ lvl możesz walczyć zarówno z przeciwną frakcją oraz mordować swoich sojuszników w systemie PK. Jednak nie jest to bezkarne. Przy skumulowaniu infamy points, które gromadzisz kradnąc cudze plony, dobra lub mordując. Bardziej niż prawdopodobne, że staniesz się piratem, który łupi, morduje i dobrze się z tym czuje :slight_smile: Podsumowując PvP jest wszędzie od bitew na morzu, przez areny, codzienne aktywności PvP, walki o spoty, obronę swoich statków kupieckich podczas przepraw przez może objętych strefą wojny, lub kutrów stojących w zwartej ławicy niczym obiekt pożądania, was strudzonych rybaków. Jednak halo czy chcemy być owcą czy wilkiem? Zaczaj się i przypuść atak na nic nieświadomego farmera, który próbuje przewieźć swoje towary, wybij eksploratorów a następnie zabierz wyłowione przez nich skarby, zaatakuj z powietrza bogu ducha winnych grindujących nowicjuszy. Zyskuj honor i buduj swoją potęgę, zostań herosem serwera, lub królem aren. Ta gra to czyste PvP, pytanie czy Ty jesteś na nie gotowy :wink:

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie pw, kieruje to do wszystkich :wink:

Dodatkowe informacje odnośnie rekrutacji i po części o grze w linkach poniżej, miłego! :slight_smile:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/ekipa-na-lata/107515

https://forum.mmorpg.org.pl/t/czy-warto-wrocic-q-a/107708

https://forum.mmorpg.org.pl/t/poradnik-poczatkujacego-klasy/107644

Bdo - bawię się jak za starych czasów Silkroada oraz Lineage, idziesz to idziesz, chcesz kogoś zabić to zabijasz, możesz trafić do pierdla, po chamsku komuś zabić konia który jest załadowany lootem z mobów, możesz napadać na konwoje oraz ogólnie z postaci możesz zrobić “red player” ogólnie w mieście strażnicy Cię nie lubią, gracze mogą Cię zabić ale za to masz miasto dla morderców (na pustyni gdzie guardy zabijają tych dobrych)

Runescape - Wildy, kogo widzisz tego zabijasz i cieszysz się jego lootem, oczywiście działa to w obie strony :stuck_out_tongue:

Ja właśnie przez takie posty jak ten wyżej od @PanLowca wyrzuciłem kasę w błoto na BDO. Nastawiłem się na następcę Lineage2 a dostałem tandetnego crapiszona z fatalnym systemem walki. Koło L2 to nawet nie stało. Wole pograc w starego dobrego Lineage 2 na serverach classic, niż w to coś.

2lajki

po prostu jak ktoś nie umie grać, ogarnąć gearu itp to hejtuje.
Pozdrawiam @FraMat1

Nie ma to jak Aion i Runatorium (6vs6) a później wrzucanie ss’ów na Grupy na FB itd. :slight_smile: Cały czas czujesz presję :smiley: To jest taka fajna otoczka, że nawet poza grą siedzisz i na telefonie sprawdzasz co się dzieję na serwerze, albo Gold Arena (turniej co tydzień) gdzie wyłaniany jest najlepszy gracz lub po prostu polowanie na przeciwną frakcję z nudów, ogólnie jest tego trochę w Aion’ie.