Resztki PSC - prośby

w jaki sposób handluje sie tymi resztkami na PSC? :< jak coś to mam resztki w postaci 1,23zł

Witam. Ma ktoś na zbyciu 40 eurocentów, bo akurat mi brakuje do arma 2 Operation Arrowhead a chciałbym popykać w DayZ. Byłbym naprawdę wdzięczny.

Witam, Brakuje mi 0.95 EUR Czy ktoś byłby tak miły i podarował mi ten kod na PW ? :)

Hej kochani proszę o 11 groszy paysafecard.

Witam serdecznie. Gdyby komuś z Was zostało 3 zł to chętnie bym je przyjął. Brakuje mi właśnie tyle na dayz SA

Witam,

Pilnie potrzebuje 4 zł.

Brakuję mi na doładowanie do gry

Dzień dobry, piszę w smutnej sprawie, a mianowicie brakuje mi 0,96 EUR do dodatku do jakże arcyświetnej gry Diablo 3 RoS. Jeżeli ktoś byłby na tyle łaskaw aby uiścić tą małą opłatę to będe wdzięczny.

Witam , Ostatnio zakupiłem karte psc za 20 zł i chciałem doładować konto steam za 5 euro (do doty 2) lecz brakuje mi 9 eurocentów . Zlituje się ktoś nademną? Konto Steam : Mdyman , Skype: JunkFartŻula.

Mam 4.81zł na psc, chętnie oddam to za jakiś kluczyk do walizki w cs(klucz do zimowej walizki e-sport), lub jakiegoś skina do broni (najlepiej do glocka/aug/tec-9 któraś z tych broni ;p).Jbc pisać na steam nick: Vladimir_Putin

możesz dać 9 eurocentów za karty koleckjonerskie steam? ( dota 2 i rome total war II) pls :D

0996995630349623

Kod z 3.71zł.

Potrzebuje 3 złote brakuje mi na doładowanie do steam wallet ;s chętnie przyjme każdy grosz pw . Z góry dziękuje

Zabrakło mi 39 centów na steamie żeby aktywować psc . Czy jest ktoś wstanie wspomóc jakimiś resztkami z PSC ? W zamian moge oddać kilka kart na steamie, wtedy możecie je sprzedać i wyjść na równy poziom

Ma ktoś może 0.39€ na steama ??

Mogę dać itemki z tf2 mam tego pełno (94item) :)

Witam chciałbym prosić o 1.50zł na PSc wzamian mogę dać skiny w cs o podobnej wartości lub cosw innego pisać pw

Witam ,potrzebuje 0,08 EUR na paysafe.Ma ktoś pożyczyć ?

Witam! Prosiłbym o 0.41 euro, brakuje mi do Rust, a zrobiłem błąd w obliczeniach (nie uwzględniłem dodatkowych opłat). Jakby ktoś miał to bardzo dziękuję.

Potrzebuje 1,50zł. psc, ktoś ma? ;c

Cześć, pilnie potrzebuję paysafecard z 0,38 ojro, mogę dać jakieś syfki z cs go albo docie, nic wartościowego ale gdyby ktoś chciał to PW.

Witam, pilnie potrzebuje PSC o wartości 0.01 euro XD. Jeżeli ktoś ma takowe na stanie to byłbym wdzięczny.

Witam, potrzebuje PSC o wartości 2,08 PLN. Jeśli ktoś byłby na tyle dobry aby oddać prosiłbym o kontakt PW bądź steam.

Potrzebuję aż 2,41 zł


Jeśli ktoś byłby skłonny tyle mi poświęcić proszę o PW, coś się wymyśli, dogadamy się.