Wildstar - Dyskusja ogólna

Ja wzięłam w ciemno Espura, ponieważ opis klasy mi się podobał xD I nie narzekam fajny jest, atak może i wolny ale ma całkiem duży zasięg, co też jest wadą bo czasem zdarza mi się uderzyć przez przypadek dodatkowe mobki przez co za duzo roluję i ginę... Ale odkryłam, że może mieć jeden skill leczący, do tego spamowalny, więc go sobie kupiłam i wszystkie problemy się skończyły xD Najlepsze jest to jak jestem w jakiejś jaskini, milion mobków a muszę dojść do jej końca, więc gwałcę klawisz 4(pod którym mam leczenie) no i sobie biegnę.

Ogólnie gra mnie urzekła bo to WoW jeśli chodzi o styl rozgrywki ale nie WoW jeśli chodzi o (nie)dynamikę walki. Jakby od razu byli B2P/F2P to w mojej opinii byłby to jeden z popularniejszych MMO, jeśli nie najpopularniejszy zaraz po WoWie. P2P nie ma prawa bytu, WoW je ma bo po prostu to są ich zombiaki, one płacą za wszystko, nieważne, że od jakiś 5 lat jest to crapowate...

@Oynoki

SS healer jest jednym z najtrudniejszych ( odwrotnie do dps ) ze wzgledu na to ze wszytskie jege heale musza byc idealnie wycelowane ( wiekszosc po lini prostej tylko ) w raid memberow . Jednak jezeli trafisz to SS ma jawiekszy burst heal in game . Pozostali healerzy maja wiecej aoe przez co sa chetniej brani . Wiekszosc gildi rajduje na medykow + esperow bo znalezc ogarnietego SS helaera ciezko + do tego ciezko zgrac lduzi zeby znalezli sie w lini twojego heala przez co duzo sie marnuje

Czyli mówisz, że ciężko będzie mi znaleźć grupy jako healer?

Jako SS healer raczej tak ( chociaz wiesz nie powiedziane ze nie nzajdziesz :) ) poprostu medic i esper sa uwazani za "lepszych" healerow ze wzgledu na swoje aoe + shieldy . Na logach widac "niby" ze SS healerzy sa w topce jednak w tym przypadku logi troche przeklamuja ze wzgledu wlasnie na burst jest ok ale ciezko utrzymac caly rajd .Chyba ze wpasujesz sie w tema ktory bedzie chcial 1 healera typowo na tankow a pozostali na rajd tez tak moze byc . Jezeli podoba ci sie SS healer graj nim napewno znajdziesz gidlie ktora bedzie potrzebowac SS healera . Nie graj na sile inna postacia ktora moze ci sie nie podoba

To teraz mnie zasmuciłeś, w takim razie nie wiem czy nie zmienić postaci póki mam niski lvl.

A stalker jest chętnie brany na raidy?

Oynoki, to nie jest tak, że nikt Cię nie będzie brał. SS na rajdy jest trudny, ale jeżeli ogarniesz, to będziesz witany z otwartymi rękami.

@up

Might ladnie podsumowal :) Jezeli cie zniechecilem to wybacz nie o to chodzilo poprostu ludzie sa "przyzwyczajeni" do tego ze SS to juz bedzie zle poniewaz naprawde tylko garstak ludzi ogarnia go dlatego tak trudno znalezc nim team ale jak sie pokazesz z dobrej strony to uwierz bede pukac z all stron :) Wyciagniesz top hps w grze . Jednak mowie trudnosc w porownianu do reszty to hardkore :)

Co do uzytecznosci klas ogolnie wszytskie sa brane na rajdy w zaleznosci od kompozycji danej gildi . W WS na szczescie nie ma klasy ktora jest "usles" na radj :) Takze grajcie tym co lubicie naprawde

Z tego co jednak pokazują graphy to stalker ma najmniejszy dps ze wszystkich klas na rajdach, nie przeszkadza to w niczym i nadal będzie chętnie brany?

Tutaj moja postać, 7lvl SS Munia Oynoki

Możesz wejść na sam szczyt za plecami :P, z samej góry piękny widok :P

Jak kogoś interesuje dps z pve to tu jest z Dungow http://www.wildstarl...om/statistics/0 z Genetic Archives(cokolwiek to jest) http://www.wildstarl...om/statistics/1 i z jakiegos Datascape http://www.wildstarl...om/statistics/2Nie mam w sumie pojęcia na ile jest aktualne, kiedy ludzie wrzucali jakieś swoje logi, ale wydaję się mi że osoby grające robią to regularnie.

Genetic Archives i Datascape to raidy :)

Z tego co jednak pokazują graphy to stalker ma najmniejszy dps ze wszystkich klas na rajdach, nie przeszkadza to w niczym i nadal będzie chętnie brany?

Nie wierz statystykom, zapytaj graczy że stalker to najlepszy dps tak jak esper.

Tutaj obiecane ss :

który kolor lepszy :D ?

Ten drugi kolor jak dla mnie lepszy :)

Kolejne pytanie, które trade skille sa najbardziej opłacalne?=) Jest mi bez różnicy, czy będę zbierał kamyczki, zajączki, liście czy inne duperele, byle pieniążki się zgadzały =)

Zauważyłem że wiele ludzi którzy tutaj odpowiadają mają bardzo niskie pojęcie o tej grze.. Radzicie innym mimo, że wasza wiedza odnośnie klas itd. jest znikoma. Gram w WS od premiery gry, nie ma tutaj klas ewidentnie lepszych czy gorszych, wszystko się regularnie zmienia w patchach. Każda postać healująca czy to medyk, esper, ss jest dobra, każda z nich ma swoje wady i zalety (medyk-healer tanków ze względu na możliwość przywracania tarczy, ss i esper to wspaniali group healerzy).

Przy wyborze postaci kierowałbym się na waszym miejscu TYLKO I WYŁĄCZNIE waszymi gustami, czyli po prostu która klasa podoba Wam się najlepiej, nie ma sensu sensu kierować się tym która akurat w tym momencie robi odrobinę większy dps niż pozostałe. Nie ma klasy która ewidentnie odstaje od reszty. Czy to jest raid, czy dungeon, brani są wszyscy.

Jeśli chodzi o pvp to na ten moment odrobinę lepszy od pozostałych jest medyk, ale ma się to zmienić.

Kolejne pytanie, które trade skille sa najbardziej opłacalne?=) Jest mi bez różnicy, czy będę zbierał kamyczki, zajączki, liście czy inne duperele, byle pieniążki się zgadzały =)
Zauważyłem że wiele ludzi którzy tutaj odpowiadają mają bardzo niskie pojęcie o tej grze.. Radzicie innym mimo, że wasza wiedza odnośnie klas itd. jest znikoma. Gram w WS od premiery gry, nie ma tutaj klas ewidentnie lepszych czy gorszych, wszystko się regularnie zmienia w patchach. Każda postać healująca czy to medyk, esper, ss jest dobra, każda z nich ma swoje wady i zalety (medyk-healer tanków ze względu na możliwość przywracania tarczy, ss i esper to wspaniali group healerzy). Przy wyborze postaci kierowałbym się na waszym miejscu TYLKO I WYŁĄCZNIE waszymi gustami, czyli po prostu która klasa podoba Wam się najlepiej, nie ma sensu sensu kierować się tym która akurat w tym momencie robi odrobinę większy dps niż pozostałe. Nie ma klasy która ewidentnie odstaje od reszty. Czy to jest raid, czy dungeon, brani są wszyscy.Jeśli chodzi o pvp to na ten moment odrobinę lepszy od pozostałych jest medyk, ale ma się to zmienić.

Dokładnie, nie spotkałem się z sytuacją gdzie gracze wypraszają z grupy bo X klasa jest zła, każda klasa jest dobra jeśli gracz jest ogarnięty, nie ma klasy OP może z wyjątkiem tego medyka który faktycznie na pvp radzi sobie bardzo dobrze jak już kolega wyżej wspomniał

Kolejne pytanie, które trade skille sa najbardziej opłacalne?=) Jest mi bez różnicy, czy będę zbierał kamyczki, zajączki, liście czy inne duperele, byle pieniążki się zgadzały =)

Po premierze można było zarobić na architekcie, teraz nie wiem na czym można dobrze zarobić :P

Zauważyłem że wiele ludzi którzy tutaj odpowiadają mają bardzo niskie pojęcie o tej grze.. Radzicie innym mimo, że wasza wiedza odnośnie klas itd. jest znikoma. Gram w WS od premiery gry, nie ma tutaj klas ewidentnie lepszych czy gorszych, wszystko się regularnie zmienia w patchach. Każda postać healująca czy to medyk, esper, ss jest dobra, każda z nich ma swoje wady i zalety (medyk-healer tanków ze względu na możliwość przywracania tarczy, ss i esper to wspaniali group healerzy). Przy wyborze postaci kierowałbym się na waszym miejscu TYLKO I WYŁĄCZNIE waszymi gustami, czyli po prostu która klasa podoba Wam się najlepiej, nie ma sensu sensu kierować się tym która akurat w tym momencie robi odrobinę większy dps niż pozostałe. Nie ma klasy która ewidentnie odstaje od reszty. Czy to jest raid, czy dungeon, brani są wszyscy.Jeśli chodzi o pvp to na ten moment odrobinę lepszy od pozostałych jest medyk, ale ma się to zmienić.

Owszem popieram Cię kolego, ale jeśli inni kolega prosił o radę czy zdanie to raczej powinniśmy odpowiedzieć a nie zmieniać temat :) pojęcie o grze mam, duże nawet, może nie gram długo ale przed zakupem czytałem dosłownie o wszystkim, co i jak zrobić, gdzie co jest, na czym najlepiej się zarabia i jakie klasy są miłe i łatwe a które dobre a trudne.

Masz oczywiście rację, każda klasa jest taka sama, ale ja kieruje się umiejętnościami bo dajmy np Stalker vs Medic, stalker musi ogarniać stealth, miny, wszystkie odskoki by ich nie zmarnować i by nie zostać dorwanym, a medyk musi po prostu go znaleźć i walić ultami :) i tutaj jest właśnie to o czym mówię i Ty, każda klasa jest taka sama, ale to zależy od skilla :)

Ostatnie pytanie i kupuję - cz gdy kupię klucz na g2a to klucz przyjdzie mi na pocztę automatycznie czy muszę czekać, aż zrobi to koleś?

Ja wczoraj kupiłem klucz na 15dni gry na gamecodes i przyszło automatycznie. Może tam zobacz. Myślę, że na g2a jest tak samo, ale nie jestem pewien.

Ostatnie pytanie i kupuję - cz gdy kupię klucz na g2a to klucz przyjdzie mi na pocztę automatycznie czy muszę czekać, aż zrobi to koleś?

Najpierw na trialu wbij sobie 20 poziom i dopiero potem "wklep' klucz gry chyba że już wbiłeś 20stkę :P

Najpierw na trialu wbij sobie 20 poziom i dopiero potem "wklep' klucz gry chyba że już wbiłeś 20stkę

Zrobiłbym tak, ale jak do 15 nie aktywuje konta to nic nie będzie z bonusów... Zresztą już trochę grałem na poprzednim trialu, ale nie dobiłem do 20 bo uznałem, że gra i tak jest za droga dla mnie, a po drugie warrior jakoś mi nie podszedł ;/