Zmiany na forum

Coś się znowu posypało? :slight_smile:

0 info o tym co się dzieje… szkoda.

Z dnia na dzień zmieniło mi na forum z nowego konta na stare (to fajnie) ale nie wiedzieć czemu :slight_smile:
Chyba była jakaś cofka bo brak postów z ostatniego tygodnia…
Ewidentnie zmiana nie była dopracowana, styl poprawiany na kolanie. Nie wiadomo co się zmienia, jakie są pomysły… Jak ktoś narzeka to jest info “dajcie trochę czasu, ogarniamy” minął tydzień a jest gorzej niż było.

Osobiście odpuszczę sobie forum w takiej formie.
Jest po prostu burdel.

Wczoraj forum nie działało, a dzisiaj dostałem maila z powiadomieniem o aktywności, co wyłączyłem, zmienił mi się nick i awatar, więc powiedziałbym, że był rollback.

Do tego nie mogę zmienić awatara (tak, mam inny na stronie, tak, zrobiłem relog).

Brak komunikacji to norma, nim forum będzie przywrócone do stanu używalności minie dłuższa chwila.

Albo całkowicie wyłączcie forum na kilka dni, albo zróbcie to raz i dobrze. Według mnie, to są tutaj osoby na niewłaściwych stanowiskach skoro forum wygląda jak gówno i co chwile się coś sypie.
(awatar sprzed dekady - pozdro XD)

1lajk

Co-tu-sie-dzieje. Z każdą chwilą jest coraz gorzej xD Swoja drogą sprytnie ukryliście ten temat, pewnie bym go nie znalazła gdybym wcześniej w nim nie pisała.

Serio tak trudno wejść na forum dobreprogramy i zobaczyć jak to u nich wygląda? Widać, że przeszliście na ten skrypt bez w ogóle jakiegokolwiek przygotowania i pomysłu na układ… Słabo. Chyba faktycznie jedyne o czym myśleliście to o wąskim forum by były reklamy po lewej i prawej stronie xD

Po co się w ogóle wypowiadasz? Żeby zaświecić atencją? Znowu snujesz jakieś wymysły, które nie mają kompletnie żadnego pokrycia.

Zaliczyliśmy problemy techniczne. W serwerowni padł dysk, na którym były przechowywane wszystkie dane. Niestety, najnowszy backup nie sięgnął forum, w wyniku czego poszedł rollback. Forum zostanie przełączone na tryb czytania, abyśmy mogli sobie to ogarnąć.

P.S Na forum dobreprogramy szerokość jest dokładnie taka sama, więc polecam dobrać lepsze okulary.

Po co się w ogóle wypowiadasz? Żeby zaświecić atencją? Znowu snujesz jakieś wymysły, które nie mają kompletnie żadnego pokrycia.

Zaliczyliśmy problemy techniczne. W serwerowni padł dysk, na którym były przechowywane wszystkie dane. Niestety, najnowszy backup nie sięgnął forum, w wyniku czego poszedł rollback. Forum zostanie przełączone na tryb czytania, abyśmy mogli sobie to ogarnąć.

P.S Na forum dobreprogramy szerokość jest dokładnie taka sama, więc polecam dobrać lepsze okulary.

to serio jest wiadomośc napisana przez administratora?

6lajków

A nie wypadało by o tym poinformować użytkowników?

jaka administracja takie forum benc

3lajki

No akurat z tym porównywaniem do forum dobreprogramy nie chodziło mi o szerokość forum tylko chociażby o układ kategorii…

Ale jak to mawiają “uderz w stół a nożyce się odezwą” więc widzę, że jednak trafiłam idealnie w punkt :wink:

P.S. Nadal nie wiem jak na tym niby-forum można kogoś cytować, obszerna instrukcja pls.

Gdy dodajesz odpowiedź to w górnym lewym rogu masz taką małą chmurkę. Kliknij tam i w ten sposób cytujesz kogoś.

Jak tam dzialania? :slight_smile:
Bo znalazłem moje stare konto - https://forum.mmorpg.org.pl/u/XarduneK/summary
Niestety nie mam jak sie na nie zalogować. Chociaz zabawene jest tez to ze niby w pazdzierniku bylem ostatni raz… a na pewno odzywalem sie w 2018 :smiley:

P.S. Czemu nie moge wysłać PW? :frowning:

Pewnie dlatego, że nie masz odznaki “podstawowy” xd

Wogole nie ma historii odwiedzin konta… friendów lajki przepadły nie wspominając o statusie… i moj kolorek :c
NIe o takie mmopleja wlaczyłem :C </3

Podzielam się z Wami moim niezadowoleniem xD Nowy wygląd forum nie podoba mi się, jest ble, nie przejrzysty, i wygląda jakby twórcy tego dzieła, cofnęli się o jakies dziesięć lat. No ale coz, ja na to nic nei poradze więc zostaje mi tylko płakanie nad wyglądem xp
Noo iiii… gdzie jest shoutbox, bom znaleźć ni mogę xD

To sie nazywa degradacja z weterana/przyjaciela na… nikogo :smiley:

O kurwa, ponad moich 500 kont dostało unbana. :smiley:

To niezłe zmiany na forum. Moje stare konto przepadło, daty w postach są z kosmosu, a czytelność forum jest praktycznie zerowa. Mam nadzieję, że administracja poprawi wszystkie błędy itp. ale to przepadanie kont to trochę przesada :stuck_out_tongue:

Są problemy techniczne… trzeba cierpliwie czekać aż ogarną :slight_smile:

@FreeQ wiem, wiem. Jestem świadomy tego, że zmiana silnika czy prowadzenie takiego forum to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Wymieniłem tylko rzeczy na które najbardziej powinno się zwrócić uwagę.