Ekipa na lata

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im zawartość nadchodzącą do świata Erenor wraz z kolejnym patch’em. W poniższym artykule znajdziecie informacje o kolejnych zmianach i udoskonaleniach wprowadzanych do ArcheAge. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

U naszych przeciwników zachodzi pewna zmiana, zmienili wolę walki, na wole przetrwania…

Patch 5.0 Kontrowersyjnym okiem oglądany

Czekamy na każdego z Was! :wink:

Skoro tylu chetnych to i ja dolacze. Od gry wazniejsza ekipa ktora motywuje do gry. Juz mi sie gra pobiera. Poprosze o discord :slight_smile:

1lajk

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im historię świata Erenor. W poniższym artykule będziecie mogli zagłębić się w fabularną stronę MMORPG’a, któremu poświęciła się nasza Gildia. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Ty wznosisz modły, my wznosimy ostrza…

Lore świata Erenor-Część I

Czekamy na każdego z Was! :wink:

Z uwagi na to, że wielu potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge, pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im kilka z możliwych opcji zarobku w świecie Erenor. W poniższym wpisie możecie dowiedzieć się o moim TOP 4 profesji na ten patch, w świecie ArcheAge. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Bardziej cięte niż nasza riposta, są tylko Wasze karki…

Szukam mmo z zarobkiem ?

Czekamy na każdego z was! :wink:

Również jestem zainteresowany, w ArcheAge zacząłem grać dzisiaj,póki co mam 10 poziom i gra mi się bardzo przyjemnie(nie mogę jednak obiecać ,iż długo pozostanę przy tej gierce,można powiedzieć,że jest to pierwszy tytuł z tego typu gier,który ogrywam :stuck_out_tongue:) ,ale dużo przyjemniej by mi się grało z ekipką ,która ma jakieś doświadczenie w tej gierce.

Proszę o link do Discorda,z góry dziękuje ! :smiley:

2lajki

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im historię świata Erenor. W poniższym artykule będziecie mogli zagłębić się w fabularną stronę MMORPG’a, któremu poświęciła się nasza Gildia. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Ty wciąż nie u nas? Jak to mówią “Umiesz liczyć, to licz na siebie…”

Lore świata Erenor-Część II

Czekamy na każdego z Was! :wink:

czy dalej jest jak to pamiętam farmisz mobki wypadają z nich paczki których nie masz jak otworzyć bo nie masz laborów :>

Cześć, można prosić o discorda? :slight_smile:

Wysłane :wink:

Hej, doświadczenie w grach mmo mam nie małe jednak nigdy jeszcze nie grałem w Aa, w sumie sam nigdy nie lubiałem grać a w takiej zgranej ekipie można by było poszaleć (Z opisu wnioskuję że dobra gra :smile:) Mogę prosić o link do Discorda?

Wysłane :wink:

Akurat niedawno pobrałem ArcheAge ale nudno tak samemu grać :stuck_out_tongue: ja jest jeszcze u was miejsce to poproszę o linka do discorda.

Wysłane :wink:

Nowy gracz w AA jeszcze się załapie? :smiley:

Podstawowe pytanie gram aktualnie w rift ale walka leży gra jest prawie martwa i gram głównie dla housingu czy archeage ma jakiś normalny housing dostępny dla każdego?

Tak, jest dostępny dla każdego :slight_smile: Co masz na myśli pisząc normalny?

Może podasz mi dc? Normalny to taki jak byl w rift, nie jak w eso że limit 300 itemow na ogromnej przestrzeni i rozwijanie limitu strasznie drogie + stawianie itemów takie ze połowa lewituje w zależności od jakiej strony patrzysz.

Zainstalowałem mam 23 lvl i gra mi sie spodobała potrzebuje teraz odpowiedzi na kilka pytań ale polałbym pogadać

Na jakim serwerze gracie Panowie?

Bump