Szukam świerzaków, i nie tylko, do gry w ArcheAge ;)-"Brygada Rozpoznawcza"

Witaj!

image
To znowu ja, pewnie zastanawiasz się dlaczego w takim momencie szukam ludzi do gry, gdy na horyzoncie pojawił się “mokry sen” wielu weteranów nadmienionego w tytule dzieła?
(W tym, nie ukrywam, też mój :smiley: )

Cóż, miałem już do czynienia z 3 fresh startami w ArcheAge, ZAWSZE JEST TAK SAMO…

Horda nowych graczy wkracza w świat owiany tajemnicą i o ile nie jesteś członkiem w miarę ogarniętej Ekipy to nie sposób połapać się co z czym, i do czego! A nawet jak już znajdziesz swój Szwadron Wików Alfa, to możesz natrafić na parę zgryźliwych charakterów, które niekoniecznie będą miały “czas i ochotę” na objaśnianie podstawowych zagadnień nowym członkom społeczności.

Jak więc opleść księgę, opisującą tajniki świata Erenor, swoimi chłonnymi niczym gąbka na wiedzę synapsami? :smiley:

Na dole podlinkuje Ci moje poradniki, które swego czasu pisałem dla osób nowych i tych, które chcą pogłębić swoją wiedzę. Do poduchy idealne, ale… założę się że tak jak i ja łatwiej uczysz się w praktyce. Co więc proponuję? Zacznij ze mną przygodę od początku, poznaj świat ArcheAge i sprawdź czy warto. Zagłębimy się w mechaniki klasowe, podstawy End Game’u i tajniki ekonomii! Sprawdzimy co warto robić, a co olać “gdy łańcuchy zostaną zerwane”! Stworzymy grupę ludzi, która wejdzie na nowe pola ukierunkowana pod konkretne cele, a nie błąkająca się bez celu i rezygnując przy kolejnym potknięciu spowodowanym brakiem wiedzy…
image
Dungeony, World Bossy, Wyprawy Handlowe, Wspólny Grind i wiele innych. Jestem w pełni świadom, że o ile Unchained wystartuje w przeciągu 3 miesięcy to Open PvP nie ruszymy, no chyba, że skompletujemy ok. 50 osób to będziemy zergować pojedyncze jednostki :smiley: Ale za to Areny możemy katować i to będzie jak najbardziej sensowne. Wraz z osobami z TOPki PvP aktualnych serwerów, pokaże Ci i podpowiem co możesz zrobić by stać się skuteczniejszym zabójcą, łucznikiem, ostatnią nadzieją leczącą zagubionych, czy filarem całej kompani trzymającym w magicznych okowach oponentów!

“Ale co z kontem premium, przecież wydawanie pieniędzy na tą chwile, jest totalnie bez sensu…”

Nikt tego od Ciebie nie wymaga, jeżeli będziesz chciał sprawdzić mechanizmy zarobkowe w praktyce to nie ma problemu, ale jeżeli chcesz najzwyczajniej w świecie przebrnąć przez podstawy content’u i się dobrze bawić to ta inwestycja nie jest Ci potrzebna :wink:

“Kolejna śmieszna gildia, zacznijcie w końcu współpracować jako polska społeczność!”

Hola, Hola Amigos!
Ma to działać na zasadzie Ekipy, bardziej prawdopodobne jest że wtopimy się w jakąś gildie z High Gear Scorowcami, żeby mocniej dotknąć End Game’u aniżeli będziemy kleić coś samemu, bo to by nas mocno ograniczyło, biorąc pod uwagę nasze cele. Po wyjściu Unchained, każdy sam zdecyduje co dla niego najlepsze, ale jestem pewien że w tej gromadzie nawiążą się znajomości na długie miesiące jak nie lata :wink:
image

Podsumowując:

  • Zbieram ludzi do Ekipy, chcącej poznać rozgrywkę od podstaw
  • Nie musisz być ukierunkowany pod wersje Unchained(edycja B2P ArcheAge), żeby do mnie dołączyć
  • Wymagam komunikatora głosowego(w początkowej fazie Discord, zależnie od tego do jakiej gildii się wtopimy, może nastąpić zmiana na Team Speak 3)
  • Minimum kultury osobistej i tolerancji (przesadnie toksyczne osoby będą żegnane bezpowrotnie)
  • Minimum zaangażowania w misje społeczności(pomoc osobom mniej doświadczonym od Ciebie niech będzie Twoim sztandarowym hasłem, nie wymagam Expienia, czy oddawania Golda innym, a jedynie służenie im kompetentną wiedzą na temat gry)
  • Aktywności Ekipowe na pewno będą się przeplatać z atrakcjami oferowanymi przez grę, stawiam na dobrą zabawę we wspólnym gronie, nie solo(World Bossy-zaczynają się już od 10 LvLa, Dungeony- od 30, Wyprawy Handlowe- Dysponuje kilkoma kontami wyposażonymi w odpowiedni sprzęt, więc co nieco uda się przetestować :D, Grind- od ok. 47 poziomu zacznie się przygoda z setem Hiram)
  • Rifty, Daily Questy, Kontrakty, Questy Gildyjne, Areny i wiele innych aktywności oferowanych przez samą grę
  • CZAS- zdaje sobie sprawę, że możesz mieć rodzinę, małego brzdąca, rozbudowane życie prywatne, czy ogrom pracy na głowie, a może też wolisz grać w kilka tytułów niż jeden, więc nie będę wymagał od Ciebie ogromu czasu, to Ty zdecydujesz czy chcesz się zanurzyć bardziej w świat Erenor
  • Nie żyje tylko ArcheAge’m(jeżeli tak jak ja lubisz od czasu do czasu zagrać w coś innego, to na pewno się dogadamy :smiley: )

SERWER I FRAKCJA

SERWER

  • Jakar

FRAKCJA

  • Haranya

GILDIA

  • HUSSARS

System “dowodzenia”

Z doświadczenia wiem, że w grach MMORPG demokracja się niedokońca sprawdza, tak więc ostateczny głos będę miał zawsze ja i osoby nadrzędne stanowiące grono oficerskie docelowej gildii.

Na zgłoszenia czekam dziś do godziny 19:00, ok. godziny 20 startuje i pewnie potrwa to do późnej nocy, przewiduje też streamować nasze zmagania, na tyle na ile będzie to możliwe, zapraszam każdego kto chce wesprzeć naszą sprawę i wziąć udział w batalii przeciw zmorom świata Erenor.

KONTAKT

FB: Heniutek Sandhacker(najszybciej odpowiem)
Priv na forum mmorpg.org.pl - https://forum.mmorpg.org.pl/u/controvers
Discord: https://discord.gg/KTBSVpS
image

PORADNIKI

Zdaje sobie sprawę, że niektóre z poradników wymagają aktualizacji, ale dla osób totalnie nowych będą one dobrą bazą by zgłębiać wiedzę dalej lub ją “aktualizować” :wink:

Chcesz poznać historie ArcheAge? Zagłębiaj się w fabułę i rozkoszuj tą nietuzinkową historią!

CZEKAM NA CIEBIE! :wink:

Fresh Start = Strata Czasu… Wszystkie tak samo umierają. Życie tętni na Jakar, Jeśli masz ochote pogadac o gierce to zapraszam :slight_smile: Discord.gg/aEzFHcs

j/w. wbijajcie do nas, mamy wesołą ekipę, pomożemy, doradzimy, pobiegamy razem

Ja bardzo chętnie, tym bardziej że my się już znamy @k4huna hah , czekam jeszcze na resztę ludu co powie i jak coś to po 19:00 wbije do was na disco to się obgada co i jak z Unchained bo ja też jestem stricte na to nastawiony w dłuższej perspektywie :wink:

1lajk

Widzę że wznowiłeś projekt oby się nie powtórzyło to samo co ekipą na lata :stuck_out_tongue:

1lajk

Z Ekipy na Lata zdobyłem kilka znajomości, całkiem wartościowych, także nie uznaje tego za totalne fiasko, aczkolwiek zamysł trwałej gildii nie wyszedł tak jak to planowałem :confused: Liczę na to, że i tym razem poznam parę ciekawych osób, z którymi będę mógł w przyszłości pograć również w inne tytuły, jeśli uda mi się komuś pomóc i przy okazji osiągnąć mój cel, to osiągnę sukces :smiley:

Zasysam i o 20 bede , jaki serwer i frakcje wybieramy w takim razie??

2lajki

Jeszcze nie wiadomo, ale nastawiałbym się na Jakar Haranya bo chłopaki z Hussars, są gotowi wesprzeć nowych :smiley: Jak coś to pw :wink:

Ja mam 2 serwery kadum i Aria,
Nie mam tych 2 podanych w temacie
edit//
Dobra jest, wlaczylem NA serwery

W takim razie ja też mogę o 20 zacząć grać.

Wbijajcie do Nas na Discorda: discord.gg/aEzFHcs
Montujemy Powoli Ekipe na ArcheAge Unchained, Wbijcie wieczorem to mozna wszyscy pogadac :slight_smile:

Mam pytanie. Warto zaczynać na wersji F2P, czy poczekać i od razu zacząć swoją przygodę na Unchained?

1lajk

Zależy, czy chcesz już ogarnąć sobie podstawy czy przy starcie gry. To kwestia indywidualna, warto też poznać parę osób, by wejść grupą na nowy serwer a nie w pojedynkę :wink:

Witam. Gram w archa od samego początku z roczną przerwą i jestem zainteresowany wspólna grą na nowym serwie jeśli obecne informacje się potwierdzą i rzeczywiście będzie tak pięknie jak piszą. O grze chyba już wiem wszystko więc uczyć się nie muszę aktualnie od 3 tygodnie gram na Jakarze po stronie nui znudził mi się freshstart więc znów od początku se zacząłem :D. Mam gildię na 5 lvl jak by ktoś jakiejś szukał i służę pomocą nowym graczom którzy chcą poćwiczyć przed serwerem b2p.

1lajk

Jeśli będzie nowy up etc to również szukam ekipy do gry :slight_smile:

1lajk

Szkoda, że Nuia, bo my się wbiliśmy na Haranye, ale jak coś, śmiało na Disco wpadaj, zawsze pogadać można, ja już w sumie wchodzę :smiley:

spotlight-pvp_blog%20(1)

DECYZJA PODJĘTA

  • SERWER: JAKAR
  • NACJA: HARANYA
  • GILDIA: HUSSARS
    Oprócz wyżej wymienionego DISCORDA zapraszam również tutaj:

Bawicie sie jeszcze?

Dzisiaj ze szpitala wyszedłem, jak coś to pw fb najlepiej :wink: